جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۳
مرزهای غربی کاملأ‌ امن است/ افزایش 50درصدی حقوق مرزبانان
 
فرمانده مرزبانی ناجا گفت:‌در حال حاضر هیچ گونه ناامنی در مناطق مرزی کشور نداشته و نداریم.
به گزارش سرويس اجتماعي عصر هامون، سردار ذوالفقاری فرمانده مرزبانی ناجا در حاشیه نشست فصلی حوزه مرکزی، فرماندهان استان‌ها و مراکز آموزش مرزبانی ناجا در جمع خبرنگاران در خصوص آمادگی نیروهای مرزبانی با توجه به فعالیت‌های گروهک‌های تروریستی نظیر داعش گفت: در حال حاضر هیچ گونه ناامنی در مناطق مرزی کشور نداشته و نداریم اما در صورت فعالیت های گروهک‌های تروریستی مرزبانان ما به صورت دقیق همه جا را رصد می ‌کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: اقدامات امنیتی در همه موارد در کشور در حال انجام است و تمام دستگاه‌های امنیتی نظامی و انتظامی در حوزه مرزبانی اقدامات قابل توجهی را انجام می‌دهند و هیچ گونه تهدیدی برای مرزهای غربی ما وجود ندارد.

وی در خصوص تردد زائران ایرانی در مرزهای غربی گفت: مرزهای غربی در حال حاضر برای تردد زائران هیچ مشکلی ندارند و این موضوع به شرایط عراق بستگی دارد.

سردار ذوالفقاری همچنین در خصوص قاچاق‌ در سال گذشته بیان داشت:‌میزان کشف در مرزهای ما افزایش داشته است اما داخل مرز کاهش داشتیم که این نشان دهنده کنترل قاچاق اسلحه است .

وی همچنین از کشف 28درصدی اسلحه خبر داد و اظهار داشت: این کشفیات بیشتر مربوط به اسلحه های شکاری بوده‌اند.

فرمانده مرزبانی ناجا در خصوص زنده بودن یا شهادت دانایی فر گفت: براساس دلایل و قرائن نمی‌توانیم اعلام کنیم که وی به شهادت رسیده است همچنین در مورد پناهندگی وی هیچ مدرکی دال بر تأیید این موضوع نداریم و هیچ منبع رسمی این موضوع را تأیید نکرده است و در دیداری که وزیر محترم کشور در پاکستان داشت قرار بر این شد که هر اطلاعاتی را در این خصوص به ما بدهند.

وی در پایان از افزایش 50درصدی حقوق مرزبانان خبر داد.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۰۵۴


ارسال