جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۷
اسرائیل جرات حمله به نوار غزه و کرانه باختری را ندارد
 
فلسطین الان در گزارشی نوشت: اگر، کوچکترین تجاوز مسلحانه برای رژیم صهیونیستی منفعتی داشت، مطمئن باشیدلحظه ای در انجام آن درنگ نمی‌کرد.
به گزارش سرويس بين الملل عصر هامون، به نقل از "فلسطین الان"؛ اگر، کوچکترین تجاوز مسلحانه برای رژیم صهیونیستی منفعتی داشت، لحظه ای در انجام آن درنگ نمی کرد؛ بررسی های استراتژیک اسرائیل بر لزوم عدم ورود در باتلاق جنگ غزه تاکید دارد.

این روزها، مقاومت فلسطین در نوار غزه به شدت تاکید دارد که رهبری ملت فلسطین را تفنگ ها تعیین می کند و نه اجلاس وزرای خارجه عرب و وحدت سرنوشت ساز میان کرانه باختری و نوار غزه را تقابل مقاومت با فشارهایی که اسرائیل علیه شهرها و روستاهای کرانه باختری اعمال می کند مشخص می‌سازد.

اگر در این مرحله، سلاح مقاومت در غزه قادر به شکست ارتش صهیونیستی نباشد، حتما بر ناکام گذاشتن و به هم ریختن برنامه های این رژیم تواناست و در این مرحله که ملت عرب، می‌داند که مقاومت در نوار غزه به خاطر دفاع از کرانه باختری با ارتش اسرائیل درگیر است، کافی است تا مقاومت به این ملت پیام عزت مندی ارسال کند؛ چرا که این مقاومت شایستگی آن را دارد که محور توجه و حمایت مردمی و رسمی در سراسر دنیای عرب و مسلمان قرار گیرد.

در پایان این گزارش کوتاه آمده است: توان نظامی مقاومت در غزه، می تواند ابتکار عمل را در دست گیرد و با موشک های پیشرفته خود صد هزار شهرک نشین را تهدید کند؛ مقاومت قادر است هفته‌ها در مقابل تجاوزات صهیونیستی پایداری کند و دشمن را غافلگیر سازد و نیز هر قدر هم که مدت آن به طول انجامد، برنامه‌های نظامی آن را مختل سازد؛ قطعا ملت عربی دست روی دست نخواهد گذاشت و تنها نظاره‌گر ریخته شدن خون برادران خود که برای شرف و آزادی ملت عرب جانفشانی می‌کنند، نخواهد بود.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۱۴۵


ارسال