سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵
مشکلات جاده های روستاهای هیرمند در جاده خاکی اعتبارات دولتی
 
با وجود اینکه جاده روستای بزی امرودی شهرستان هیرمند یکی از پرترددترین جاده های روستایی است نبود اعتبارات باعث شده این مسیر پر تردد همچنان خاکی باقی بماند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از اوشیدا، جاده روستای بزی امرودی واقع در شهرستان هیرمند جاده ای که راه مواصلاتی ۷ روستا است و تنها راه دسترسی روستاها از این جاده است اما همچنان با مشکلات فراوانی از جمله عدم وجود آسفالت دست به گریبان است.
جاده بزی امرودی پرترددترین جاده روستایی است
یکی از اهالی روستا در این خصوص گفت: با گذشت سالها و مراجعه و درخواست مکرر در خصوص مشکلات این جاده تا کنون هیچ اقدامی در خصوص رسیدگی به وضعیت این جاده نشده است و برای ساکنین چندین روستا که برای انجام امورات روزانه خود از این جاده استفاده می کنند مشکلاتی زیادی به وجود می آورد.
وی ادامه داد: در فصل تابستان و شروع بادهای 120 روزه وضعیت این جاده خاکی بسیار اورژانسی و غیر قابل تردد می گردد به نحوی که شب هنگام تردد برای اهالی روستاهای همجوار از این جاده بسیار دشوار می گردد.
تکمیل پروژه نیمه تمام جاده روستای بزی نیازمند بودجه است
علی شفیعی رئیس اداره راه و شهرسازی هیرمند در این خصوص گفت: جاده روستای بزی امرودی شهرستان هیرمند از طرف برج یوسف حدود سه کیلومتر زیرسازی شده است و در حال حاضر به دلیل نبود اعتبار بقیه این مسیر مانده است.
وی ادامه داد: در این خصوص مکاتباتی با استان صورت گرفته است که در صورت تعیین اعتبار بقیه این راه روستایی آسفالت خواهد شد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۳۳۸


ارسال