جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
کاپیتان تیم ملی تکواندو گفت: مربیان تیم ملی صلاح دیدند برای بازی‌های آسیایی اینچئون آماده شوم چون هنوز برای خداحافظی تصمیم نگرفته‌ام.
به گزارش سرويس ورزشي عصر هامون، یوسف کرمی عنوان کرد: چند بازی سنگین در ماه‌های اخیر داشتم و باید در کمپ بین‌المللی مجارستان شرکت کنم به همین دلیل در مسابقات چین و کره‌جنوبی حضور ندارم و استراحت می‌کنم.

وی افزود: مربیان تیم ملی صلاح دیدند تا خودم را برای بازی‌های اینچئون آماده کنم و در صورت برگزاری مسابقات انتخابی در آن شرکت می‌کنم.

یوسف کرمی در زمان سرمربیگری مرتضی کریمی از حضور در بازی‌های المپیک و به طبع آن مسابقات انتخابی این بازی‌ها انصراف داد، او در این‌باره می‌گوید: آن زمان شرایط اردوها متفاوت بود اما حالا جو تمرینات خیلی بهتر از گذشته است. بازیکن و مربی درک متقابلی نسبت به یکدیگر دارند. در حال حاضر مجموعه خوب و صمیمی در اردوهای تیم ملی حضور دارند ه درک وو فهم آن بسیار مهم است.

کاپیتان تیم ملی تکواندو درباره خداحافظی احتمالی‌اش تصریح کرد: با مقانلو صحبت‌هایی در این مورد داشتم اما فعلا تصمیمی برای کناره‌گیری نگرفته‌ام. کادر فنی صلاح دانسته تمرکزم را برای بازی‌های آسیایی اینچئون بگذارم. انگیزه را هم در نظر بگیرم.

وی درباره غیبتش در رقابت‌های انتخابی المپیک افزود: انتخابی‌های المپیک فیلترهای زیادی دارد ضمن آنکه بازی‌های آسیایی اینچئون هم امتیازاتی برای المپیک دارد. بنابراین اگر هم تا بحال در انتخابی‌های المپیک غیبت داشتم مشکلی نیست چون فرصت‌های زیادی باقی مانده است.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۴۲۴


ارسال