يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۲
معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش،
اوقات فراغت یکی از مهم ترین بسترهای ایجاد هویت و درونی شدن ارزش های اسلامی و ایرانی در بین دانش آموزان است
 
معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش گفت : تابستان فرصت مغتنمی است که باید با برنامه ریزی مناسب و برگزاری کلاس های متنوع زمینه رشد وتعالی جسمی و روحی دانش آموزان و آینده سازان این مملکت را فراهم نماییم.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،مهین شیرزایی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار داشت : امروزه جوانان از سرمایه های ارزشمند کشور بوده و با تلاش و کوشش خویش سکوهای افتخار را در عرصه های مختلف فرهنگی، ورزشی، علمی و … فتح کرده و برای این مرز و بوم افتخار آفرینی می کنند.
وی با اشاره به این مطلب که اوقات فراغت یکی از مهم ترین بسترهای ایجاد هویت و درونی شدن ارزش های اسلامی و ایرانی در بین دانش آموزان است ، بیان کرد : امسال برنامه های جهت اوقات فراغت در ۸ پایگاه اوقات فراغت برای دانش آموزان تعریف شده که در این پایگاه ها کلاس های هنری ، ورزشی و سایر کلاس های تقویتی از قبیل قرآن و احکام ، رایانه ، طراحی ، نقاشی ، فوتسال ، تنیس روی میز ، کمک های اولیه ، مشاوره ، ژیمناستیک و کلاس های تقویتی زبان انگلیسی ، ریاضی و … دایر می باشد .
شیرزایی بیان کرد : تاکنون تعداد ۳۴۰نفر از دانش آموزان در پایگاه های اوقات فراغت و طرح هجرت۳ ثبت نام کرده اند .
وی تصریح کرد : تابستان فرصت مغتنمی است که باید با برنامه ریزی مناسب و برگزاری کلاس های متنوع زمینه رشد وتعالی جسمی و روحی دانش آموزان و آینده سازان این مملکت را فراهم نماییم.
معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش در پایان اذعان داشت : باید برای جوانان برنامه های ویژه ای در راستای رشد و ارتقاء در عرصه های مختلف را پیش بینی کنیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۵۱۶


ارسال