معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش،

اوقات فراغت یکی از مهم ترین بسترهای ایجاد هویت و درونی شدن ارزش های اسلامی و ایرانی در بین دانش آموزان است

11 تير 1393 ساعت 12:12

معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش گفت : تابستان فرصت مغتنمی است که باید با برنامه ریزی مناسب و برگزاری کلاس های متنوع زمینه رشد وتعالی جسمی و روحی دانش آموزان و آینده سازان این مملکت را فراهم نماییم.


به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،مهین شیرزایی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار داشت : امروزه جوانان از سرمایه های ارزشمند کشور بوده و با تلاش و کوشش خویش سکوهای افتخار را در عرصه های مختلف فرهنگی، ورزشی، علمی و … فتح کرده و برای این مرز و بوم افتخار آفرینی می کنند.
وی با اشاره به این مطلب که اوقات فراغت یکی از مهم ترین بسترهای ایجاد هویت و درونی شدن ارزش های اسلامی و ایرانی در بین دانش آموزان است ، بیان کرد : امسال برنامه های جهت اوقات فراغت در ۸ پایگاه اوقات فراغت برای دانش آموزان تعریف شده که در این پایگاه ها کلاس های هنری ، ورزشی و سایر کلاس های تقویتی از قبیل قرآن و احکام ، رایانه ، طراحی ، نقاشی ، فوتسال ، تنیس روی میز ، کمک های اولیه ، مشاوره ، ژیمناستیک و کلاس های تقویتی زبان انگلیسی ، ریاضی و … دایر می باشد .
شیرزایی بیان کرد : تاکنون تعداد ۳۴۰نفر از دانش آموزان در پایگاه های اوقات فراغت و طرح هجرت۳ ثبت نام کرده اند .
وی تصریح کرد : تابستان فرصت مغتنمی است که باید با برنامه ریزی مناسب و برگزاری کلاس های متنوع زمینه رشد وتعالی جسمی و روحی دانش آموزان و آینده سازان این مملکت را فراهم نماییم.
معاون فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش در پایان اذعان داشت : باید برای جوانان برنامه های ویژه ای در راستای رشد و ارتقاء در عرصه های مختلف را پیش بینی کنیم.
انتهای پیام/4382


کد مطلب: 55516

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/55516/اوقات-فراغت-یکی-مهم-ترین-بسترهای-ایجاد-هویت-درونی-شدن-ارزش-های-اسلامی-ایرانی-بین-دانش-آموزان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/