دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت خبر داد :
اجرای طرح نظارت ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان چابهار/ نرخ اقلام خوراکی در ماه رمضان
 
رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت ازنظارت 10 اکیپ بازرسی در طرح نظارت و مشارکت اتحادیه های صنفی شهرستان چابهار ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش سرویس اقتصادی عصر هامون ، هادی اکبری در گفتگو با چهاربهاران اظهار داشت : هدف از اجرای این طرح که همزمان در سراسر کشور انجام می شود ، پیشگیری از افزایش غیرمنطقی قیمت کالا های پرمصرف در ماه مبارک رمضان می باشد.
وی اجرای طرح نظارت بر کالاهای پر مصرف مردم در این ماه عنوان کرد و افزود : مواد لبنی شامل پنیر،ماست و مواد پروتئینی شامل گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ، خرما، شیرینی، نان، لبنیات، برنج، روغن، شکر، زولبیا و بامیه، سبزیجات و میوه از جمله اولویتهای کالایی و خدماتی در زمان اجرای طرح است.
وی بیان کرد : هماهنگی های لازم با مجامع مرتبط با توزیع کالاهای اولویت دار و فروشگاه های زنجیره ای، اتحادیه سراسری مصرف کارکنان دولت و نمایشگاههای طرح ضیافت ویژه رمضان به عمل آمده است تا نیاز مندی های مردم استان را در ایام رمضان با تخفیف فوق العاده تامین کنند.
اکبری در ادامه گفت : قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک در ماه مبارک رمضان ۸ هزار تومان و درجه ۲به قیمت ۷ هزار تومان است.
وی قیمت حلیم را در شهرستان اعلام کرد و افزود: هر کیلو حلیم درجه یک با مخلفات کامل ۹ هزار تومان، هر کیلو حلیم ساده هشت هزار تومان، آش رشته کیلویی هفت هزار تومان و شله‌زرد ۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۵۸۸


ارسال