شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت خاش در گفت و گو با عصر هامون;
امنیت اسرائیل هدف شوم داعش و استکبار جهانیست
 
مولوی حسین بر گفت: جنگ های مذهبی توطئه ای است از سوی آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان آمریکا تا زمینه امنیت اسرائیل را آماده کنند.
مولوی یعقوب حسین بر در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون در خصوص ظهور عده ای با عنوان تندروان اسلامی در جامعه اسلامی اظهار داشت: عده ای تندرو با هدف ایجاد اختلاف بین مسلمانان و ایجاد امنیت برای اسرائیل دست به اقدامات جنایتکارانه می زنند که این گروه ها در بین جوامع اسلامی هیچ نوع جایگاه و پایگاهی ندارند و کاملا محکوم و مترود هستند.
وی افزود: کلیه مسلمانان و جوامع اسلامی باید در مقابل اقدامات جنایتکارانه این گروه ها اعلام موضع کنند و در مقابل این گونه توطئه ها  بایستند و ایستادگی نشان دهند.
مولوی حسین بر تصریح کرد: مسلمانان باید نسبت به اینگونه اقدامات بیدار سازی نمایند تا تفرقه ای بین امت اسلامی ایجاد نشود تا استکبار جهانی به اهداف شومش که امنیت اسرائیل است نرسد.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت خاش با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با ایجاد جنگ های مذهبی و تکفیر بزنامه ریزی برای از بین بردن وحدت رویه مسلمانان می کنند ادامه داد: انجام اینگونه اقدامات توطئه ای است از سوی آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان آمریکا تا  زمینه امنیت اسرائیل را آماده کنند.
وی در پایان آینده گروهک داعش را تاریک و نا روشن بیان کرد و افزود: تباهی و نابودی در انتظار این گروهک و پیشمرگانشان است مگر اینکه به دامن امت اسلامی و وحدت تقریب بازگردند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۷۱۸


ارسال