سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:آمریکا و اسرائیل با حمایت از داعش در صدد کاهش قدرت اسلام هستند.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون، مولوی نذیر احمد سلامی در گفت و گو با بامهرستان با اشاره به جنایات گروه داعش اظهار داشت: وظیفه علما، اساتید، دانشجویان و صاحبان فکر و اندیشه است که مردم را نسبت به توطئه و فتنه گروه داعش آگاه سازند چون اعضای این گروه افرادی تروریست و جنایتکار می باشند و دستشان به خون ملت مسلمان و مظلوم عراق الوده است.
وی افزود: هدف اصلی دشمنان ما از حمایت گروه داعش تضعیف دین مبین اسلام می باشد و با توجه به این شرایط باید تمامی مسلمانان هوشیار باشند تا نقشه ها و توطئه های دشمنان دین مبین اسلام نقش بر آب شوند.
مولوی سلامی ادامه داد: امریکا و اسرائیل و غربی ها از ریختن خون مسلمانان و ایجاد جنگ و درگیری در کشورهای اسلامی استقبال می کنند و سعی می کنند تا اتش این فتنه ها را شعله ور تر نمایند تا از قدرت مسلمانان به هر نحوی بکاهند.
نماینده اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: وحدت و اتحاد مسلمانان مهمترین راه مقابله با توطئه های دشمنان دین مبین اسلام است و ما مطمئن هستیم که ملت مظلوم عراق با همت و توکل به خداوند متجاوزان را از خاکشان بیرون خواهند کرد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۸۱۹


ارسال