جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ,22 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴
امام جمعه جالق سراوان در گفت و گو با عصر هامون;
گروهک های تکفیری اصل اسلام را نشانه گرفته اند/ پیروزی امت اسلامی در وحدت مسلمین نهفته است
 
امام جمعه مسجد جامع محمد رسول الله جالق گفت: هدف گروهک های تکفیری امثال داعش، شیعه و سنی نیست بلکه دین مبین اسلام است.
مولوی احمد سپاهی در گفت و گو با عصر هامون گروه‌هاي تروريستي و جريانات عراق و منطقه را برگرفته از نقشه هاي استکبار و حاميان اسرائيل دانست و اظهار داشت: هدف این گروهک ها شیعه و سنی نیست بلکه دین مبین اسلام است.
وی افزود: جريان تکفيري داعش در عراق جرياني است که در صدد خدشه دار کردن چهره اسلام است تا بهتر و سريعتر استکبار بتواند به اهداف شوم خود دست يابد.
مولوی سپاهی ادامه داد: دشمنان نمي‌خواهند در منطقه يک نظام اسلامي ديگري مانند جمهوري اسلامي ايران شکل بگيرد زيرا در اين صورت استکبار و به ويژه اسرائيل به خطر مي افتد.
امام جمعه مسجد جامع محمد رسول الله جالق با توجه به بروز رویداد های مختلف در منطقه و حضور برخی افراد در لباس اسلام بر علیه اسلام بیان کرد: ضروري است مسلمانان آگاهي و بيداري خود را حفظ کنند و قطعا مطمئن باشند که پيروزي امت اسلامي در وحدت و انسجام نهفته است.
وی با اشاره به اینکه اهل سنت موضع و هدفشان مشخص و معین است و اینگونه اقدامات را رد و محکوم می کنند تصریح کرد: افرادي که از حرکات تکفيري ها و افراطي ها حمايت مي کنند دشمنان اسلام نيز مترصد چنين بهانه هايي هستند تا عليه دين مبين اسلام و امت اسلامي تبليغات سوء راه اندازي کنند.
مولوی سپاهی گفت: حوادث اخير جهان اسلام و کشتار بي رحمانه مسلمانان به دست گروه هاي تکفيري از جمله داعش نتيجه اقدامات تحميلي از سوي دشمنان قسم خورده اسلام از جمله آمریکا و اسرائیل است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۸۶۷


ارسال