پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵
شهرداری مهرستان نبض بازار میوه و تره بار این شهرستان را در دست گرفت
 
در اقدامی مثبت و پسندیده شهرداری مهرستان در راستای تنظیم بازار میوه و تره بار اقدام به تهیه و پخش میوه و تره بار در مهرستان نموده است .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از بامهرستان،شهرداری مهرستان در اقدامی مثبت و در راستای تنظیم بازار میوه و تره بار اقدام به تهیه و پخش انواع میوه و تره بار در مهرستان نموده است که این کار باعث رضایت شهروندان مهرستان شده است . این اقدام به موقع شهرداری با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان بیشتر نمود پیدا می کند که به علت بالا بودن نرخ میوه و تره بار در سطح شهر مهرستان بیشتر مردم قدرت خرید میوه و تره بار را نداشتند اما با این اقدام شهرداری آن دسته از مردم مهرستان که توان خرید میوه و تره بار از سطح شهر مهرستان به دلیل قیمت های خیلی بالا نداشتند به راحتی و با قیمت نازل و منطقی می توانند میوه و تره بار مورد نیازشان را خریداری نمایند .
در صورت استمرار این حرکت شهرداری مطمئنا میوه و تره بار فروشان سطح شهر نیز مجبور خواهند شد تا تغییری در نرخ های خودشان بدهند . 
با توجه به اینکه شهردار مهرستان از نیروهای بومی مهرستان می باشد درد شهروندان را به خوبی می فهمد و حس می کند . تا کنون نیز شهردار مهرستان به خوبی نشان داده است که به خوبی توانایی اداره شهر مهرستان را دارا می باشد و همچنین اعضای شورای شهر و شهرداری نشان داده اند که برای خدمت صادقانه کمر همت را بسته اند .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۵۹۱۷


ارسال