سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ,18 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۸
مدیر کمیته امداد شهرستان نیمروزخبر داد،
اجرای ۲۲طرح اشتغالزایی برای مددجویان تحت پوشش نیمروز
 
مدیر کمیته امداد نیمروز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 22 طرح اشتغالزایی برای مددجویان تحت پوشش این شهرستان اجرایی شده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرنیمروز اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۲ طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق اشتغال کمیته امداد و همچنین اعتبارات قرض الحسنه بانکی توسط واحد اشتغال و خودکفایی این مدیریت اجرا گردیده است.
علیرضا شهرکی افزود: این طرحها بیشتر در زمینه های دامپروری؛ پرورش مرغ بومی؛ خدمات و مشاغل خانگی اجرا گردیده است.
مدیر کمیته امداد با اشاره به کاهش اعتبارات اشتغالزایی در بانکهای دولتی و سوق داده شدن بیشتر این اعتبارات به سمت بانکهای خصوصی در بودجه سال ۹۳ اعلام کرد : از ابتدای سال جاری تا کنون تنها ۳ بانک دولتی شامل بانکهای ملی؛ صادرات و کشاورزی به عنوان بانکهای عامل جهت اجرای طرحهای اشتغالزایی کمیته امداد نیمروز آن هم به صورت محدود به این مدیریت معرفی شده اند.
شهرکی ادامه داد: بانک صادرات با اختصاص ۶ میلیارد ریال اعتبار همکاری مناسبی را با این نهاد جهت اجرای طرحهای اشتغالزایی داشته است.
وی در پایان با اشاره به اجرای طرحهای اشتغال و پاسخگویی به متقاضیان اجرای این طرحها در شهرستان نیمروز گفت: اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال نیاز می باشد.
شهرکی خواستار همکاری بانکهای عامل بخصوص در زمینه اجرای طرحهای کشاورزی و دامپروری شد و گفت: متقاضیان بسیاری را در سطح منطقه به خود اختصاص داده است .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۱۸۸


ارسال