سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۵
مدیر بهداشت و درمان منطقه آزاد چابهار خبر داد
خدمات رایگان مرکز درمانی منطقه آزاد چابهار
 
مدیر بهداشت و درمان منطقه آزاد چابهار گفت: مرکز درمانی منطقه آزاد چابهار در راستای ارتقای سلامت خدمات رایگان ارائه می دهد.
به گزارش سرویس سلامت عصر هامون به نقل از چهاربهاران ،سعید بزرگزاده در حاشیه برگزاری گردهمایی سلامت یاران و پزشکان مناطق روستایی و شهری چابهار در منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: مرکز درمانی منطقه آزاد چابهار در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت رایگان خدماتی همچون سرم تراپی، نوار قلب، بستری موقت، تزریقات و پانسمان و ویزیت پزشکان در دو بخش مردان و زنان و تا هشت ساعت تخت بستری ارائه می کند.
وی با تاکید بر پیشگیری و مقابله با بیماری های عفونی تصریح کرد: با فراهم شدن بستری های توریست درمانی می توان در توسعه اقتصادی منطقه قدم های مثبتی برداشت.
بزرگزاده توسعه امکانات رفاهی را از ضروریات دانست و خاطرنشان کرد: با مجهز کردن مراکز درمانی و نگاه ویژه به زیرساخت های فرهنگی و بهداشتی زمینه جذب سرمایه گذار و گردشگر فراهم خواهد شد.
عباس نظری مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار نیز با تقدیر از همکاری های سازمان منطقه آزاد در توسعه خدمات بهداشتی و درمانی گفت: کنترل منابع آبی و فاضلاب رها شده از اقدامات اولیه در پیشگیری از بیماری های عفونی بوده و باید مردم با رعایت موازین بهداشتی و مصرف آب سالم از ابتلا شدن به بیماریها جلوگیری کنند.
وی داشتن برنامه مدون و عملیاتی توسط بهورزان را ضروری دانست و تصریح کرد: در زمینه مراقبت و پایش، بیماری های منطقه باید شناسایی و از ورود آلودگی ها به منطقه جلوگیری شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار، حسن نیت، مشارکت، جدیت و سرعت بخشی را جزو اولویت ها برای رسیدن به اهداف مرکز بهداشت عنوان کرد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۲۸۲


ارسال