دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۷
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان چابهار،
ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه لازمه تحکیم خانواده است
 
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان چابهار گفت : ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه لازمه تحکیم و سلامت بنیان خانواده است .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ، سجادی در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران اظهار داشت : حضرت خانم فاطمة‌الزهرا و حضرت زینب کبری(سلام‌الله علیهم) یکی از بارزترین و برترین نمونه‌هایی است که بایستی دختران و بانوان ما با تأسی به آنها و الگوهای برتر ، مسیر درست رشد و کمال خود را پی بگیرند.
وی افزود : زن ایرانی به عنوان سنگربان ارزشهای دینی دربرابر دنیای ظاهر فریب غرب با دفاع و صیانت ازحریم حجاب به عنوان عامل مصونیت زن توانسته است در همه عرصه های علمی، فرهنگی و سیاسی موفق باشد.
سجادی حجاب زن را امری از جانب کتاب الله دانست و بیان کرد : خداوند در وجود زن زیبایی‌ها و احساسات لطیف و پاکی قرار داده و دستور قرآن مبنی بر حفظ حجاب در راستای حفظ و مصونیت این آفریده لطیف است.
وی گسترش بد حجابی را یکی از عوامل مهم در گرایش به طلاق عنوان کرد و افزود: امروز هرچه طلاق عاطفی خانواده‌ها و چه طلاق رسمی،موجب بی‌بندوباری‌هایی می‌شود که درصورت وجود فرزندی درخانواده، آنها نیز متأثر می‌شوند.
مسئول بسیج جامعه زنان چابهار ادامه داد : زنان ما در دفاع مقدس هم دوش مردان بلکه درپاره‌ای ازموارد جلوتر از آنان حضوری موفق و چشمگیر داشتند.
وی خاطر نشان کرد : پس از پیروزی انقلاب اسلامی و از بین رفتن رژیم ستم شاهی ، بانوان و مادران ایران اسلامی با بازشناخت و بازشناسی هویت ایرانی و اسلامی خود الگویی کامل به دنیا معرفی کردند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۳۴۵


ارسال