پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۱
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت چابهارخبر داد:
شناسایی ۱۹۸ واحد صنفی متخلف در شهرستان چابهار
 
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت چابهار گفت: در سه ماه نخست امسال در بازرسی های صورت گرفته از واحدهای صنفی 198 مورد تخلف شناسایی شدند.
به گزارش سرویس اقتصادی عصرهامون ، هادی اکبری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی چهاربهاران با اشاره به اینکه در طول این مدت تعداد ۸ اکیپ بازرسی بر بازار نظارت داشتند ، اظهار داشت : دراین مدت ۶ هزار و ۱۲۳ مورد بازرسی از واحدهای صنفی به عمل آمد که ۱۹۸ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت صدور حکم ارسال گردید.
وی ارزش ریالی این پرونده ها را ۸۸۰/۸۲۱/۱۲۴ ریال عنوان و تصریح کرد: عدم درج قیمت، گرانفروشی، عدم اعلام موجودی و عدم صدور فاکتور را از عمده تخلفات این واحدها صنفی می باشد.
اکبری افزود : در طی مدت زمان مذکور همچنین ۱۲۰ مورد گزارشات مردمی ستاد خبری به این اداره اعلام گردیده که از این تعداد نیز ۷۰ مورد پرونده تشکیل و به تعزیرات ارسال شد.
وی خاطر نشان کرد: تصمیم گیریهای لازم جهت نظارت بر خبازیها صورت گرفته و مقرر گدید که یک اکیپ ثابت واحد بازرسی بصورت ماهیانه وظیفه کنترل بر عملکرد خبازیهای شهرستان را برعهده داشته باشد.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت چابهار در پایان ضمن تشکر از اداراتی که در گشتهای مشترک با این اداره همکاری لازم را دارند گفت : بازرسیها و گشتهای مشترک طبق برنامه مدون در سالجاری با همکاری ادارات ذیربط در شهرستان چابهار تداوم خواهد یافت و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی با شماره ۱۲۴ ستاد خبری اداره صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان تماس حاصل نمایند.
انتهی پیام /4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۳۴۹


ارسال