يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۶
معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه دو زاهدان ؛
دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان در مسابقات فرهنگی به مرحله کشوری راه یافتند
 
معاون پرورشی وتربیت بدنی ناحیه دو زاهدان از راه یابی دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان به مسابقات فرهنگی و هنری کشور خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،حسن بروشکی  در گفتگو با  خط اول  اظهار داشت :مسابقات فرهنگی در سطح استانی برگزار گردید و آثار نفرات برگزیده جهت شرکت به مرحله کشوری ارسال شد که از بین ارسال این آثار به تهران در ۵ رشته دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان توانستند به مرحله کشوری راه یابند.
وی افزود :در رشته نمایش صحنه ای در بخش خواهران دبیرستان فرهنگیان  و در بخش برادران دبیرستان علامه طباطبایی راسک حائز رتبه شدند.
بروشکی ادامه داد : همچنین در رشته فیلم کوتاه لحظه های شیرین زندگی دانش آموز منصور پاد از شهرستان راسک و نماهنگ الفبای بیداری توسط دانش آموز سینا نوری دلاور از دبیرستان امام موسی کاظم (ع) ناحیه دو زاهدان به مرحله کشوری راه یافتند.
معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه دو زاهدان گفت :فیلم کوتاه مستند گذری در سنت ها از منطقه بنجار توسط دانش آموز محدثه سرگزی و در رشته نشریه الکترونیکی توسط سه دانش آموز کوثر کرمی ،ساناز شهرکی ،و فاطمه الزهرا شجاعی از ناحیه دو زاهدان  واسرا صادقی در رشته وبلاگ نویسی نیز حائز رتبه شدند.
پیام تبریک معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش به دانش آموزان راه یافته مرحله کشوری

باسمه تعالی
دانش آموزان عزیز و تلاشگر، اینک که با تلاش و همّت خویش به مسابقات کشوری راه یافتید در این راستا کسب این موفقیت و پیروزی را به شما دانش آموزان و همکاران محترم و پرتلاش تبریک عرض نموده ، امید است با استعانت از خداوند متعال در همه امور موفق و موید و عمر خویش را خالصانه و صادقانه وقف ستیز بی امان با جهل و نادانی ،فتح قلّه های رفیع علم و گشودن مرزهای جدید دانش و در نهایت اعتلای میهن عزیز ایران به جایگاه بایسته و شایسته نمایید .
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۴۰۱


ارسال