سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۶
استاندار سیستان و بلوچستان
تبليغ معظم ترين و بزرگترين رسانه است
 
استاندارسيستان و بلوچستان گفت : تبليغ معظم ترين و بزرگترين رسانه است و در اين عصر پرچالش وبا اين همه استراتژي هايي كه رفتارهاي شكننده و آسيب زا را جستجو مي كند و ازدين عاري از تحريف و آلودگي ممانعت مي كند رسالتي عظيم را در عرصه تبليغ برعهده داريم .
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون، علی اوسط هاشمی در همايش بررسي تحركات گروهك هاي تروريستي در جهان اسلام ، در جمع روحانيون ، هيئات و مداحان و ساير اقشار اظهار داشت : امروز عرصه بر شما مبلغان ، روحانيون و مداحان و هيئات بسيار سخت تراز گذشته است است و فعاليت در زمان حال و در اين جغرافيا ظرافت و دقت خاصي را مي طلبد كه چه نوع تبليغي را بكار بگيريد ، همان تبليغي كه پيامبر براساس آنچه براو نازل شد عامل بود .
وي افزود : پيامبر (ص) عامل به تبليغ بود چراكه مي بايست در آن دوران پرآسيب و پرچالش ، هنر و سبكي را به كار اندازد كه با آن جاهليت را از بين ببرد و اين هنر همان بشارت و نذير بود .
هاشمي ادامه داد : در عصر حاضر در شرايطي قرار داريم كه جاهليت در آن عميق تر و سنگين تر است و دشمنان از گسترش دين ناب ممانعت مي كنند .
وي تآكيد كرد : در اين عرصه پرآشوب رسالت بسيار بزرگي برعهده داريم و بايد براي نشر دين عاري از تحريف و آلودگي و ديني به زلالي آب و خورشيد تلاش كرد .
استاندار افزود : دين واقعي و عاري ازتحريف عرصه را براي دشمنان آن و كساني كه مي خواهند خارج از محدوده دين باشند سخت مي كند .
وي افزود: پيروان واقعي پيامبر اكرم (ص) براي اين اهداف شوم و خسارت زا مانع جدي هستند . هاشمي ادامه داد : امروز ملاحظه مي كنيد كه تمامي توجهات معطوف به دين اسلام است و بر عليه اديان ديگر خشونتي وجود ندارد و سعي مي كنند اديان ديگر را در يك كانون آرام پشتيباني و صيانت كنند ولي پيروان اسلام بايد در چنين شرايطي سير كنند و اين موضوع كاملا هويدا و مشخص است .
استاندار سیستان و بلوچستان گفت : گروهك هاي تروريستي داعش و القاعده و طالبان حاصل رويش امروز نيست و از همان زماني كه انقلاب اسلامي آهنگش به زيبايي نواخته شد ، در افكار جهانيان از همان روز احساس خطر شده است وتلاش كرده اند تا با نيروهاي سازماندهي شده جرياني را با پوشش اسلام شكل دهند و به مرور جريان خود را در مقابل اسلام بكار اندازند .
وي ادامه داد : حاصل رويش اين نوع اسلام ، اسلامي فاقد عقلانيت است .
هاشمي افزود : اينها ديانت را به ظاهر دارند و همان خوارجي هستند كه نقش آنها در اسلام به خوبي شناخته شده است .
وي در بخش ديگري از سخنان خود به ضرورت پرهيز از اختلاف اشاره كرد و افزود : اختلاف شمشير تيز به دست دشمن سپردن است .
هاشمی تأكيد كرد : شرايط منطقه ملتهب است و بايد از اين التهاب منطقه اي فرصتي براي پاسداري از امنيت پايدار و حفظ نظام ايجاد كنيم .
وي افزود : سياست و رويكرد ما سلب بهانه است و در اين ماهها با مشاركت مردم به امنيت پايدار انديشيده ايم . استاندار تأكيد كرد : رويكرد ما در استان نيز به هيچ عنوان رويكرد امنيتي نيست بلكه توسعه متوازن با محوريت و مشاركت مردم است .
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۴۰۲


ارسال