يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۴
جلسه کمیسیون تنظیم بازار و هماهنگی امور تعزیرات در چابهار برگزار شد
 
جلسه کمیسیون تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات شهرستان چابهار با محوریت ارائه گزارش دستگاههای ذیربط در فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از چهاربهاران،جلسه کمیسیون تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات شهرستان چابهار با محوریت ارائه گزارش دستگاههای ذیربط در فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت چابهار در این جلسه گزارش جامعی از عملکرد اداره بعد از اجرایی شدن مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها و چگونگی رصد و کنترل بازار در جهت تنظیم بازار ارائه نمود.
هادی اکبری در ادامه وضعیت قیمت کالاهای اساسی در سه ماه اول سال۹۳را اظهار کرد و افزود : درطول این سه ماه بیش از۶ هزار و ۱۲۳ مورد بازرسی از واحدهای صنفی به عمل آمد که ۱۹۸واحد متخلف شناخته شده و متخلفین با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.
اکبری در ادامه به شرح برنامه های عملیاتی خود در سال جاری پرداخت و بیان کرد : انتقال صنوف آلاینده به حاشیه شهر، تنظیم بازار با ایجاد فروشگاههای زنجیره ای و عمده فروشی، تامین بخشی از خدمات مصرفی توسط صنوف شهرستان، گسترش فروش الکترونیکی کالا، مشارکت مجامع و اتحادیه ها در سرمایه گذاریهای صنعتی و صنفی شهرستان، برگزاری نمایشگاههای تخصصی و عمومی در شهرستان، سوق دادن فعالیتهای صنوف به سمت فعالیتهای عمده و صادراتی از برنامه های اداره صنعت ، معدن و تجارت در سال جاری است و در راه رسیدن به این اهداف نیاز به همکاری فرماندار و مسئولین محترم شهرستان داریم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۴۶۵


ارسال