سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۷
سخنگوی شورای شهر زابل خبر داد؛
نشست شهردار و اعضای شورای شهر زابل با استاندار پیرامون مشکلات شهری
 
رضوانی سخنگوی شورای شهر زابل از دیدار اعضای شورای شهر و شهردار زابل با استاندار سیستان و بلوچستان در روز دوشنبه 30 تیرماه در استانداری خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،شهلا رضوانی سخنگوی شورای شهر زابل از دیدار اعضای شورای شهر و شهردار زابل با استاندار سیستان و بلوچستان در روز دوشنبه 30 تیرماه در استانداری خبر داد.
وی افزود: در این دیدار که کلیه اعضای شورای شهر زابل حضور داشتند به بیان مشکلات شهری ،دیدگاهها و درخواست های خود در حضور علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان پرداختند.
رضوانی در ادامه به برخی از درخواست های شهردار و اعضای شورای شهر زابل اشاره کرد و گفت: مشکلات کمربندی اطراف شهر زابل-بیمه و معوقات پرسنل شهرداری- زباله و پسماند و ..از جمله مسائل و درخواست ها در دیدار با استاندار مطرح گردید.
وی بیان کرد: استاندار در این جلسه ضمن قول مساعدت و پیگیری در خصوص مشکلات منطقه سیستان ،مسائل مطرح شده در این جلسه را نیز پس از بررسی نتیجه را اعلام خواهد کرد.
سخنگوی شورای شهر زابل تصریح کرد: استاندار در این جلسه تاکید ویژه بر پیگیری مشکلات سیستان و نگاه ویژه به این منطقه دارند و تلاش می کنند که دولت نیز به این منطقه نگاه ویژه داشته باشد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۸۴۲


ارسال