چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۲
به مناسبت روز جهانی قدس صورت گرفت:
دعوت فرماندار هیرمند برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس
 
مهندس محمد علی پیری فرماندار هیرمند گفت:این وظیفه تمام مسلمانان ایران وجهان است که ظلمی که در حق مردم مظلوم وبی دفاع فلسطین انجام می دهند بیایند در صحنه به ویژه درروز جهانی قدس و محکم واستوار حمایت خود را ازحق مردم مظلوم وبی دفاع فلسطین اعلام نمایند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از ندای هیرمند،مهندس محمد علی پیری فرماندار هیرمند به مناسبت روزجهانی قدس گفت: روز جهانی قدس یکی از یادگارهای بنیان گذار مقدس جمهوری اسلامی ایران امام راحل است که در یک اقدام بی نظیر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نام گذاری کرد تا در این روز امت مسلمان ایران و تمامی مسلمانان جهان به پا خیزند و در جهت دفاع از ملت مظلوم فلسطین به صحنه بیایند وفریاد شان را بلند کنند وآنچه حق مردم مظلوم فلسطین است به جا بیاورند واعلام کنند.
فرماندار هیرمند افزود: امروز هم ما شاهد این هستیم که متاسفانه صهیونیست با حمایت ابر قدرت هایی مثل آمریکا این همه جنایات در منطقه دارند انجام می دهند واین ها هیچ کدام خوشایند نیست .
مهندس پیری افزود: ما فرمایشات مقام معظم رهبری را پیش می بریم که اعلام می کند جهاد بر علیه صهیونیسم واجب است برمسلمانان ،پس وظیفه مشخص شده برمسلمین و پیروان این بزرگ واران ،و همان طورکه حضرت امام (ره) می فرمایند که حکومتهای اسلامی به پا خیزند و برعلیه این اقدامات که نشانه صهیونیسم است مبارزه کنند واسرایئل وحامیان آن را به جای خود بشانند.
وی افزود:این وظیفه تمام مسلمانان ایران وجهان است که ظلمی که در حق مردم مظلوم وبی دفاع فلسطین انجام می دهند بیایند در صحنه به ویژه درروز جهانی قدس و محکم واستوار حمایت خود را ازحق مردم مظلوم وبی دفاع فلسطین اعلام نمایند.
این مقام مسئول ادامه داد : مردم ولایت مدار شهرستان هیرمند نیز به تبعیت از تمام ملت ایران و جامعه اسلامی جهان روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان در صحنه بیایند همان طور که همیشه در صحنه حضور داشته اند و با حضور خودشان مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی ، صهیونیسم و حامیان آن خواهند زد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۶۹۵۶


ارسال