دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۳
امام جمعه اهل سنت مهرستان؛
حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانه نفرت انها از اسرائیل غاصب است
 
امام جمعه اهل سنت مهرستان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان نماد نفرت و انزجار مردم از صهیونیست های غاصب خبر داد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از بامهرستان،امام جمعه اهل سنت مهرستان مولوی بیکل ملازهی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس به حضور مردم مهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره نمود و در ادامه افزود : حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشانه نفرت و انزجار از رژیم منحوس صهیونیستی و همچنین محکومیت جنایات این رژیم می باشد .
امام جمعه اهل سنت مهرستان در ادامه بیان داشت : حضور مردم در راهپیمایی باعث دلگرمی مردم مظلوم فلسطین خواهد گردید و همچنین موجب هراس صهیونیست های جنایتکار می گردد .
مولوی بیکل ملازهی در ادامه افزود : حمله اخیر رژِیم صهیونیستی نشانه ضعف و سستی این رژیم می باشد و گویای این مسئله شهادت کودکان و زنان و مردم بی گناه غزه به دست این رژیم می باشد .
مولوی ملازهی در پایان افزود : در حال حاضر به برکت جمهوری اسلامی ایران مسئله فلسطین و روز جهانی قدس تبدیل به یک موضوع جهانی شده است و نه تنها ملت ایران سایر ملت ها انزجار و نفرت خود را از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی اعلام داشته اند .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۰۲۵


ارسال