سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
1
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۴
نماینده مردم چابهار در گفت و گو با عصرهامون;
فتوای مفتی های عربستان خلاف نظر اسلام است/ می خواهند اسلام سعودی معرفی کنند
 
یعقوب جدگال گفت: همه ما باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بر علیه اسرائیل حرکت و مقاومت کنیم تا این غده سرطانی از بین برود.
یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در واکنش به فتوای مفتی اعظم عربستان در خصوص حرام بودن حمایت  از مردم مظلوم غزه به عصرهامون گفت: نظر اهل سنت برعکس مفتی های عربستان می باشد و همه ما باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بر علیه اسرائیل حرکت و مقاومت کنیم تا این غده سرطانی از بین برود.
وی افزود: هر انسانی می تواند دارای عقیده و نظر خاص خود باشد و به نظر من مفتی های عربستان هم عقیده و نظر شخصیشان است که حمایت از غزه را حرام اعلام می کنند که این ادعا ها و نظرات دست حامیان آنها را بخوبی نمایان می کنند.
این نماینده اشاره کرد: این گونه اظهارات ثمره حمایت از باطل بوده و آنها می خواهند اسلام سعودی را معرفی کنند اما از نظر اسلام اصیل و قرآن مجید و شریعت آن حتی یک قطره خون مسلمان که به ناحق ریخته شود حرام است.
جدگال اظهار داشت: در چند روز گذشته حدود هزاران مسلمان بی گناه در غزه شهید شده اند که این مصداق آیه " بِأَيِّ ذَنبٍ قُتِلَتْ " می باشد که به چه گناهی در ملک و زمین و خانه خودشان کشته و به خاک و خون کشیده می شوند.
این نماینده اهل سنت خاطرنشان کرد: این فتوای مفتی های عربستان قطعا خلاف اسلام و خلاف قانون خداوند روی زمین می باشد و ما همه این جنایات را محکوم میکنیم و مسلمانان باید برعلیه این حکومت غاصب صهیونیستی موضع بگیرند.
یعقوب جدگال گفت: هرکس از اسرائیل حمایت کند در گناه کشتارهای دسته جمعی اسرائیل شریک است و بخوبی می توان تشخیص داد پشت پرده این گونه فتواها چه کسانی هستند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۴۴۷


ارسال
یعقوبی
۱۳۹۳/۰۵/۱۲ ۱۲:۳۴
احسنت به تو