شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۲
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ؛
فتوای رهبری فصل الخطاب ملت ایران/فتوا ی مفتیان عربستان در رد حمایت از غزه بی تأثیر است
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت:ملت ایران در حمایت از غزه تابع فتوای مقام معظم رهبری هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، فرماندار شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری پهره اظهار کرد:ملت بیدار و همیشه در صحنه ایران با هر گرایش مذهبی و قومی که باشند در سایه ولایت و مراجع زیست می کنند که بنیان نظام آن وحدت کلمه و نوع دوستی می باشد.
نبی بخش داودی افزود:جمهوری اسلامی ایران همیشه از نهضت های آزادی بخش در مقاومت فلسطین اشغالی ،مقاومت غزه، قدس،عراق ،سوریه و سایر ملت ها آزاده در هر گوشه جهان دفاع خواهد کرد.
وی گفت :دین مبین اسلام برگرفته از مکتب ناب محمدی(ص) سرشار از رحمت و عدالت است و هرگز راضی به ریختن خون هیچ انسان بی گناهی نیست؛چه رسد به ریختن خون مسلمانان بی دفاع غزه که در مقابل وحشی گری های جنون آمیز اسرائیل غاصب به خاک و خون می غلطند.
وی تاکید کرد:تنها راه مقابله با اسرائیل غاصب و ایادی استکبار؛وحدت کلمه و پرهیز از برادر کشی کشورهای اسلامی می باشد.
وی درباره فتوای مفتیان عربستان در خصوص حرام شمردن حضور در راهپیمایی های اعتراض آمیز در حمایت از غزه تصریح کرد:ملت بزرگ ایران چه شیعه و چه سنی در حمایت از غزه تابع فتاوای رهبری و مراجع خود می باشد و اهمیتی به فتوای مفتیان غرب زده عربستان نخواهند داد،گواه این ادعا حضور پر خروش ملت ایران و مردم شریف ایرانشهر  در راهپیمایی روز قدس در حمایت از ملت فلسطین اشغالی و غزه مظلوم می باشد.
همچنین وی در خصوص رواج اسلام سعودی توسط عربستان تصریح کرد:به جامعه ای اسلامی گفته می شود که اسلام در آن برگرفته از شریعت ناب محمدی(ص)بوده و سران آن دلسوز اسلام و مسلمین باشند؛ملت ها هوشیارند و به عیان اسلام واقعی را تشخیص می دهند.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۴۶۸


ارسال