جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۱
دیگر رسانه ها:
مرموزترین زن جهان تا پشمالوترین مرد جهان
 
نگاهی به اخبار برخی سایت ها و خبرگزاری های داخلی و خارجی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۳.منهدم کردن مقام حضرت زینب توسط داعش/ترسناک ترین پیتزا/ زن مرموز که همه را سردرگم کرده بود/محل هبوط آدم و حوا/کلاه کاسکت های شیطانی/مدی بسیار عجیب در آفریقا/متفاوت ترین عوارضی
به گزارش سرويس خواندنی های عصر هامون،

داعش مقام حضرت زینب(ع) در نینوا را منهدم کرد


داعش مقام حضرت زینب(ع) در نینوا را منهدم کرد
تروریست‌های تکفیری داعش، پس از تصرف شهرستان "سنجار"، مقام مقدس حضرت زینب(ع) در غرب موصل را منهدم کردند.یک منبع امنیتی در استان نینوا با اعلام این خبر گفت: عناصر داعش، با کارگذاری بمب و غارت تمامی وسایل موجود در این مکان مقدس، آن را بطور کامل منهدم کردند.داعش پس از عقب‌نشینی نیروهای کُرد پیشمرگه از شهرستان‌های "سنجار" و "ربیعه" در استان نینوا، این دو شهرستان را به تصرف کامل خود درآوردند.
بیشتر...

ترسناک ترین پیتزای جهان


ترسناک ترین پیتزای جهان
منوی فست فودها جذاب و رنگارنگ است و طیف وسیعی از خوراکی ها را در بر می گیرد و گاهی با دیدن اسامی عجیب و غریب در میان آنها کنجکاو می شویم تا آن ها را برای یک بار هم که شده امتحان کنیم. پیتزا یکی از خوراکی های پر طرفداری است که در میان منو فست فود ها زیاد به چشم می خورد و علاقه مندان زیادی دارد.اگر کنجکاو هستید با جدیدترین نوع پیتزا آشنا شوید بهتر است ترسناک ترین پیتزای جهان که از مواد غیر طبیعی و حشرات تهیه شده است را ببینید.
بیشتر...

زن مرموز که همه را سر درگم کرده بود!


زن مرموز که همه را سر درگم کرده بود!
ماهها است که تصویر زنی در شبکه های اجتماعی منتشر می شود که با پای پیاده و در بیشتر ایالت های آمریکا با لباسی سیاه و پوشیده حضور دارد که موجب پیش آمدن جنجال های مختلف در میان توده مردم و نگرانی از هویت واقعی این زن به میان آمده بود که اکنون راز آن بر ملا شد.
زن مرموز که همه را سر درگم کرده بود!
ابهامات در خصوص این زن مرموز به جایی رسیده بود که حتی برخی شایعاتی مبنی بر این موضوع کردند که این زن قرار است تا بزودی یکی از مقرهای اصلی دولتی در آمریکا را منفجر کند!اما خیلی زود همه چیز مشخص شد، جائیکه ریموند پولز، برادر همان زن با نام الیزابت پولز در این مورد اظهار نظر کرد.وی در این خصوص گفت: سالهاست که خواهرم الیزابت به دلیل از دست دادن همسر خود که در ارتش آمریکا خدمت می کرد با مشکلات مزمن روانی دست و پنجه نرم می کرد و در حدود چند ماه پیش تصمیم به فرار از بیمارستان روانی می گیرد که از آن زمان تاکنون کسی از وی خبر نداشت تا اینکه من از طریق جراید از موضوع مطلع شدم.
بیشتر...

محل هبوط آدم و حوا


محل هبوط آدم و حوا
حضرت آدم و حوا که برای زندگی بر روی زمین خلق شده اند، پس از هبوط به زمین، در کجا ساکن شدند؟در این باره چند روایت وجود دارد، اما روایات معتبر اشاره دارد که پس از هبوط حضرت آدم و حوا از بهشت به زمین، هر دو در مکه فرود آمدند. حضرت آدم بر کوه صفا و حضرت حوا بر کوه مروه فرود آمدند، همان دو کوهی که حاجیان هفت بار بین آن ها می روند و باز می گردند. مرحوم علامه طباطبایی در تفسیر المیزان در این باره می گوید: «کوه صفا را از آن جهت به این نام خوانده اند که صفی الله، یعنی برگزیده خدا (حضرت آدم) بر آن فرود آمد و کوه مروه را از آن رو به این نام نامیده اند که مراة، یعنی زن (همسر حضرت آدم) بر آن فرود آمد.
بیشتر...

پشمالوترین مرد جهان!


پشمالوترین مرد جهان!

پشمالوترین مرد جهان!
یو ژنهوآن، نام مردی چینی تبار است که طبق گفته مقامات کتاب رکوردهای گینس، بیش از 96 درصد بدنش را مو پوشانده و به همین دلیل نامش به عنوان پشمالوترین مرد جهان به ثبت رسیده است.
بیشتر...

کلاه کاسکت های شیطانی


کلاه کاسکت های شیطانی
هر یک از این کلاه ها در واقع یک کلاه کاسکت (ایمنی) برای موتور سوار ها است که با روشی غیر عادی و ترسناک نقاشی و تزئین شده اند.

کلاه کاسکت های شیطانی

کلاه کاسکت های شیطانی

استفاده از این کلاه ها باعث حفظ امنیت موتور سوار ها خواهد شد ولی احتمالا برای سایر راننده ها که با موتور سواری با این کلاه روبرو می شوند چندان خوشایند نخواهد بود.
بیشتر...

مدی بسیار عجیب در آفریقا !


مدی بسیار عجیب در آفریقا !
حدود نیم قرن است که در آفریقای جنوبی چیدن دندان های جلو مد شده است. این نوع مد که در حال تبدیل به نوعی فرهنگ است در بین جوانان رواج پیدا کرده است. جوانان با سن و سال کمتر برای اینکه خود را در بین گروه های سنی بالاتر قرار دهند از این مد پیروی می کنند.
بیشتر...

متفاوت ترین عوارضی


متفاوت ترین عوارضی
با ساخته شدن جاده های جدید، ایستگاه های عوارضی برپا می شوند تا هزینه تردد در جاده یا اتوبان را از شما دریافت کنند. این عوارضی ها به عنوان منبعی برای خرج های آینده جاده هستند و در زمان نیاز از آن ها استفاده می شود. معمولا دولت که مسئول ساخت راه ها است، میزان عوارضی و محل قرار گرفتن آن را تعیین می کند و سابقه ندارد که یک فرد به طور اختصاصی بخواهد جاده ای بسازد و برای آن عوارضی تعیین کند.مایک وات یک شهروند انگلیسی است که از صبح دیروز متفاوت ترین عوارضی را در طول 100 سال گذشته ایجاد کرده است. او حالا برای یک جاده 400 متری که خودش افتتاح کرده است، عوارضی 2 پوندی قرار داده است.
متفاوت ترین عوارضی

متفاوت ترین عوارضی
این جاده شاید کوتاه باشد اما از یک مسیر انحرافی به طول 32 کیلومتر جلوگیری می کند و از همین نظر به صرفه تر است. این جاده اختصاصی در حالی افتتاح شده است که جاده اصلی میان دو شهر "بث" و "بریستول" تا انتهای سال به خاطر تعمیرات بسته است. اقای وات تمامی مجوزهای لازم را برای تاسیس این جاده در منطقه ای بایر در اختیار دارد و تا به حال بیش از 400 هزار پوند برای راه اندازی آن هزینه کرده است. این جاده اولین جاده اختصاصی است که در طول 100 سال گذشته درانگلستان ساخته شده است.
بیشتر...

عظیم الجثه ترین گونه ماهی جهان


عظیم الجثه ترین گونه ماهی جهان

عظیم الجثه ترین گونه ماهی جهان

عظیم الجثه ترین گونه ماهی جهان
پاروماهی، نام گونه ای از ماهیان نادر جهان است که می توانند 12.5 متر طول داشته باشند و در تمامی آب‌های معتدل تا گرمسیری اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند.
بیشتر...

 

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۵۸۸
مرجع : شبکه خبر


ارسال