شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۶
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ؛
اقتصاد مقاومتی بدون مبارزه با مفاسد اقتصادی ناممکن است
 
علی بهرامی در گفتگو با مطالبه گر گفت: اقدامات اخیر قوه قصاییه بسیار جای تقدیر و تشکر دارد، زیرا این قوه با وجود همه هیاهوهای داخلی و همچنین فشارهای خارجی دست به محاکمه ی مفسدین اقتصادی زده است و تلاش دارد تا در این راه دشوار رسالت خود را به انجام برساند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از مطالبه گر،علی بهرامی گفت: اقدامات اخیر قوه قصاییه بسیار جای تقدیر و تشکر دارد، زیرا این قوه با وجود همه هیاهوهای داخلی و همچنین فشارهای خارجی دست به محاکمه ی مفسدین اقتصادی زده است و تلاش دارد تا در این راه دشوار رسالت خود را به انجام برساند.
وی بیان داشت: گرچه این جمله اقدامات دیر صورت گرفته و نفوذ بیشتر فساد در جامعه را در پی داشته است اما این اقدامات گام های مثبتی در راه مبارزه با مفاسد اقتصادی به حساب می آید و مخصوصا پرونده مهدی هاشمی می تواند تاثیر بسزایی در مواجهه با اینگونه مفاسد اقتصادی در آینده داشته باشد.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: انتظاری که از قوه قضاییه می رود این است که در مقابل چنین پرونده هایی با قدرت ایستادگی کند زیرا با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در راه پیشرفت اقتصادی کشور و همچنین لزوم تبیین اقتصاد مقاومتی در جامعه یقینا این مفاسد در این مسیر خلل ایجاد خواهد کرد.
بهرامی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی بدون مبارزه با مفاسد اقتصادی ناممکن می باشد و در این برهه ی زمانی خاص قوه قضاییه باید گام های سرنوشت سازی را بردارد.
وی همچنین گفت: پرونده ی مهدی هاشمی با تمام حساسیت هایی که دارد دارای دو جنبه ی حقوقی و سیاسی می باشد که عده ای از نزدیکان این آقازاده تلاش دارند تا بعد سیاسی پرونده وی را بزرگ جلوه دهند و اینگونه او را در مقابل اتهامات اقتصادی و امنیتی مسون نگه دارند.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در ادامه افزود: انتظار ما از قوه ی قضاییه این است که این پرونده را از منظر حقوقی خود بررسی کرده و در مقابل همه فشارهایی که به یقین برای حمایت از این آقازاده طلبکار آورده می شود مقاومت نماید.
بهرامی اظهار داشت: به نظر می رسد راهکار مناسب برای جلوگیری از فشارهای سیاسی که به قوه قضاییه وارد می شود علنی کردن این دادگاه می باشد، زیرا این اقدام هم باعث خالی شدن فشار بر قوه ی قضاییه می شود و هم باعث آن می شود تا مردم در جریان این پرونده قرار گیرند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: درخواستی که دانشجویان و جنبش های دانشجویی از قوه محترم قضاییه دارند این است که در این مسیر با قدرت قدم برداشته و ذره ای از مبانی اصیل انقلاب اسلامی کوتاه نیایند و بحمدالله در این مسیر مردم نیز پابه پای قوه قضاییه همراه خواهند بود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۶۶۲


ارسال