دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ,6 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۵
گزارش بازنگری قیمت خودرو ۲۲ مرداد آماده نمی‌شود
 
رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان با بیان اینکه متأسفانه هنوز نتوانسته‌ایم به اطلاعات مورد نیاز خود از شرکت های خودروساز دست پیدا کنیم، گفت: این موضوع باعث شده تا به احتمال زیاد ۲۲ مرداد نتایج بازنگری قیمت خودرو اعلام نشود.
به گزارش سرويس اقتصادي عصر هامون، علی علیلو با اشاره به اینکه تعطیلات تابستانی مجلس باعث شده تا روند بررسی بازنگری قیمت خودرو با کندی همراه شود، اظهارداشت: برای بازنگری قیمت خودرو نیازمند دریافت برخی از اطلاعات از خودروسازان هستیم که تعطیلات باعث شده تا نتوانیم در زمان مقرر این موضوع را تعیین تکلیف کنیم.

وی با بیان این مطلب که کمیسیون صنایع در اسرع وقت موضوع قیمت خودرو را تعیین تکلیف خواهد کرد، افزد: متأسفانه هنوز نتوانسته‌ایم به اطلاعات مورد نیاز خود از شرکت های خودروسازان دست پیدا کنیم. البته به اعتقاد بنده خودروسازان خود بر افزایش قیمت خودرو تأکید دارند که همین موضوع روند بررسی بازنگری قیمت خودرو را با کندی روبه رو کرده است.

این عضو کمیسیون صنایع اضافه کرد: در مجموع عدم دریافت اطلاعات از خودروسازان باعث شده تا به احتمال زیاد 22 مرداد نتایج بازنگری قیمت خودرو اعلام نشود.

پیش از این علیلو با اشاره به اینکه در حال حاضر با وجود تعطیلات تابستانی مجلس جلسات بازنگری قیمت خودرو با اعضای شورای رقابت برگزار می‌شود،گفته بود: کارگروه ویژه قیمت خودرو متشکل از سه نماینده از کمیسیون صنایع مجلس و کارشناسان شورای رقابت تصمیمی بر بازنگری فرمول قیمت‌گذاری خودرو ندارد؛ بلکه هدف بازنگری قیمت‌های خودرو است.

رئیس هیات تحقیق و تفحص از خودروسازان افزود: با همکاری بخش‌های مربوطه نتایج بازنگری قیمت خودرو را تا 22 مردادماه اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۸۲۴
مرجع : عرش نیوز


ارسال