پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
1
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۰
تغذیه داعش از آبشخور آل سعود
 
ریشه این غده سرطانی را گروه های تروریستی پرورش دادند و دولت های صهیونیسم که تا کنون جنایات این گروه ها را در برخورد با ملت فلسطین پیشه ی خود کرده اند، آن را تحکیم بخشیده‌اند.
به گزارش سرويس بين الملل عصر هامون، به نقل از روزنامه "الثوره"؛ گاهی این سوال پیش می آید که وجه اشتراک، میان داعش، رژیم صهیونیستی و آل سعود چیست؟ پاسخ این است که وجوه اشتراک متعددی میان این رژیم های خودساخته و در راس آن، تروریسم وجود دارد که در این گزارش برخی از آن را برمی شمریم:

اگر بخواهیم از آل سعود شروع کنیم، باید بگوئیم که تمام شهروندان عربستانی و تاریخ، تائید می کنند که خاندان آل سعود، حکومت خود را با ترور و اعمال تروریستی برپا کرده اند و فیلم "پادشاه شن ها" به کارگردانی اسماعیل انزور سوری، بخشی از تروریسمی که خاندان آل سعود علیه ملت خود اعمال کرده است را به تصویر می کشد.

اما رژیم اشغالگر صهیونیستی، هر که در عقیده تروریستی این رژیم شک دارد، به سراغ مردم فلسطین برود و از اعمال تروریستی و جنایتکارانه  سازمان ها و شخصیت های صهیونیستی این رژیم، جویا شود.

داعش
 

داعش
 
امروز نیز، داعش، این گروه تروریستی، از همان آبشخور آل سعود و گروه های تروریستی صهیونیسم تغذیه می‌کند و شنیع‌ترین جنایات تروریستی که با جنایات دشمن صهیونیستی علیه مردم فلسطین در نوار غزه همسوست را علیه ملت عراق و سوریه مرتکب می شود و همچنان به کشورهای دیگر چشم دوخته است.

وجه اشتراک دیگری که میان این سه رژیم وجود دارد، افراط گرایی و سلفی گری است؛ رژیم اشغالگر صهیونیستی می خواهد دولت جهانی یهود را تشکیل دهد و آل سعود و داعش نیز در اندیشه دینی افراطی گری و تکفیری، با این رژیم همسو هستند.

وجه اشتراک سوم، اتکای این رژیم ها بر مزدوران افراط گرایان در تحقق اهداف تروریستی خود است؛ این اقدامی است آل سعود و رژیم صهیونیستی، از آغاز تا کنون بدان متکی بوده اند و امروز می بینیم که گروه تروریستی داعش با تکیه بر این اصل، از تروریست های افراطی با تابعیت های مختلف تشکیل شده است.

چهارمین وجه اشتراک، ارتباط این رژیم های سه گانه با آمریکایی است که خود نیز در اجرای اعمال تروریستی، دستی دارد.

لیست وجوه اشتراک میان این دولت ها و گروه ها، اگر بخواهیم ادامه دهیم، بسیار طولانی خواهد شد؛ اگر کسی می خواهد شأن و منزلت اسلام را بالا ببرد، باید به سمت قبله ی اول مسلمانان که صهیونیست ها آن را به اعمال تروریستی خود آلوده کرده و نیز باید به سمت غزه ای که هواپیماهای صهیونیستی خانه های آن را برسر ساکنان مسلمان آن ویران می کند، روی بیاورند، نه اینکه به جان هم بیفتند و مسلمان کشی کنند.

در این روزها، هر کدام از این عوامل تروریستی با یکدیگر به نحوی مرتبط هستند؛ تروریست ها آل سعود، یا سرقت نفت شبه جزیره و مردم خود، سرمایه گذاری داعش و صهیونیستی را به عهده دارند و ملیون ها دلار از درآمد نفتی خود را به طور مستقیم به داعش تقدیم می کنند و با کمک های آمریکا به رژیم صهیونیستی از سود اموالی که ال سعود در بانک های آمریکایی سپرده، در حالیکه رژیم صهیونیستی به کشتار مردم فلسطین ادامه می دهد و به تروریست های مقیم در مرزهای جولان اشغالی، کمک نظامی و تسلیحاتی می کند، به طور غیر مستقیم، این رژیم را حمایت می‌کند.

هدف تمام این رژیم های سه گانه، یکی است و آن تغییر "جغرافیای سیاسی" منطقه است؛ براین اساس، سازمان تروریشتی داعش، اعلام خلافت می کند، رژیم صهیونیستی برای العام دولت جهانی یهود، لحظه شماری می کند و آل سعود نیز، منتظر است تا طبق طرح شیطان بزرگ، آمریکا، افکار وهابی - تکفیری خود را منتشر سازد.

مسئله مهم این است که جنگ این سه رژیم تروریستی با ملت منطقه هنوز تمام نشده و البته، اگر به تاریخ بازگردیم، می بینیم که بقا و پیروزی آز آن ملت منطقه خواهد بود و تروریست و حامیان آن، نابود خواند شد.


انتهای پیام/ 4030

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۹۷۳
مرجع : شبکه خبر


ارسال
حافظ
۱۳۹۳/۰۵/۲۱ ۰۳:۵۷
سلام علیکم جمیعا...
ازدرگاه ذات اقدس الله تقاضامیکنم شراشراربلاخص آل سعودوهابی
صهیونیستی ورژیم اشغالگرصهیونیست وآمریکاخبیث وهمچنین این گروه شیطانی نجس یعنی داعش رابخودشان برگردانند.
امیدواریم یذات اقدس الله که حقیقت فرموده:
مکرومکرالله والله خیرماکرین...این ابلهان زمانه حقیقتابهیچ یک ازادیان الهی پایبندنیستندونمیدانندباطل نابودشدنیست.
ان شاالله وبقوه ی قدرت الهی نیست ونابودخواهندشد...ان شاالله ....یاعلی مددی بحق ام ابیها س