چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۱
مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو زاهدان خبر داد؛
شرکت ۱۲۰۰دانش آموز در برنامه های طرح غنی سازی اوقات فراغت
 
مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو زاهدان از شرکت 1200 نفر دانش آموز در برنامه های طرح غنی سازی اوقات فراغت این ناحیه خبرداد .

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،مرضیه طاهری صبح امروز در مراسم محوری اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت در کانون شهید مسلم کیخا در گفتگو با خبرنگار خط اول اظهار داشت :طرح اوقات فراغت از اول تیرماه در پنج پایگاه  در ۲۴ رشته و با حضور ۴۰  نفر مربی و ۱۲۰۰ نفر دانش آموز آغاز گردید.
وی گفت :پایگاه کانون شهید مسلم کیخا خواهران و برادران ،سالن ورزشی ذوالفقار خواهران و برادران ،فنی حضرت ابوالفضل از جمله پایگاهای برگزار کننده این طرح بودند.
طاهری افزود : طرح اوقات فراغت با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان ،میراث فرهنگی ،سازمان تبلیغات اسلامی استان،شهرداری زاهدان،سازمان فرهنگ و ارشاد  ،بنیاد مهدویت ،هیئت شطرنج،انجمن رباتیک،آموزشگاه زبان خارجه شکرستان برگزار گردید.
مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو زاهدان بیان داشت : رشته های آموزش رایانه ،خیاطی،چرم سازی و شطرنج و در رشته های ورزشی تکواندو ،فوتسال ،هندبال ،بدمینتون و والیبال از جمله برنامه‌ها و کلاس‌های اجرا شده در این پایگاه‌ها است.
وی در پایان از کلیه دست اندرکاران اجرای این طرح از جمله  معاونت پرورشی ناحیه دو زاهدان و کانون شهید مسلم کیخا و سالن ذوالفقار و کلیه ادارات و سازمانهایی که در این طرح یاری نمودند تشکر و قدردانی نمود.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۷۹۷۶


ارسال