سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۱
مولوی سلامی در گفت و گو با عصر هامون؛
غزه خط مقدم جبهه اسلام و کفر است/ کودک کشی اسرائیل در سایه منافع آمریکاست
 
عضو مجلس خبرگان رهبری در مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله اهداف آمریکا از بزرگ کردن گروهک تروریستی داعش به فراموشی سپردن مسئله کودک کشی در غزه است.
مولوی نذیر احمد سلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با اشاره به اینکه کودک کشی اسرائیل در سایه منافع آمریکاست اظهار داشت: آمریکا با بزرگ کردن داعش در صدد به فراموشی سپردن مسئله کودک کشی در غزه است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه غزه به خط مقدم مبارزه جبهه اسلام با کفار تبدیل شده است افزود: امروز حمایت از مردم غزه بر همه مسلمانان جهان واجب است و سکوت برابر جنایت اسرائیل در غزه، مثل شریک شدن در اعمال و رفتار آنها است.
مولوی سلامی با اشاره به اینکه گروهک داعش یک پیوند مثلثی عربی، اسرائیلی و آمریکایی است که هدف مشترکی را دنبال می کند گفت: از جمله اهداف آمریکا از همراهی و بزرگ کردن این گروهک به فراموشی سپردن مسئله کودک کشی در غزه، تامین امنیت برای رژیم اشغالگر قدس، تامین منافع آمریکا در بعد واردات و صادرات نفت و جلوگیری از نفوذ نظام اسلامی در منطقه است.
عضو مجلس خبرگان رهبری در امور اهل سنت ادامه داد: آمریکا همواره به دنبال حفظ منافع خویش است و از آنجایی که وعده داعش در فتح بغداد عملی نشده است آمریکا در صدد تنبیه آن در آمده است .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۰۵۳


ارسال