جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جلسه شورای امربه معروف ونهی ازمنکر بسیج فرهنگیان با حضور مدیر آموزش و پرورش، جانشین فرمانده سپاه سیب وسوران، نماینده ولی فقیه در سپاه سیب وسوران و کلیه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزارشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از سیب و سوران،جلسه شورای امربه معروف ونهی ازمنکر بسیج فرهنگیان با حضور مدیر آموزش و پرورش، جانشین فرمانده سپاه سیب وسوران، نماینده ولی فقیه در سپاه سیب وسوران و کلیه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزارشد.
مدیرآموزش وپرورش سیب وسوران دراین جلسه اظهارداشت: سفارش به حق که امر به معروف ونهی از منکر است بر همه واجب می باشدوامربه معروف ونهی ازمنکر درجامعه کاربردی وحیاتی است.
سرهنگ ابراهیمی نیزبیان کرد:بسیج بادرایت وبرنامه های متعددبهترین وسیله برای ایجادامر به معروف ونهی از منکردرجامعه می باشدوبایدازطریق بسیج این فریضه الهی رادرجامعه محقق کنیم.
وی افزود:ماهواره مانند چاقویی دولبه است وباعث بالارفتن آمارطلاق درجامعه وازبین رفتن روابط خانوادگی می شود.
وی تاکیدکرد:دشمن که همواره اشاعه فرهنگ دینی و اعتقاد به خداوند و معنویات را مانع اصلی هدف های خود می بیند،برای کم رنگ کردن این اعتقادات،با ایجاد خلل دراعتقادات قشر جوان،در به انحراف کشاندن و بی هویت کردن آنان می کوشد.
حجت الاسلام والمسلمین حق جو نیزاظهارداشت:امر به معروف و نهی از منکر بر همه ی مسلمین واجب است و هر کس از شما منکری ببیند باید با دست و اگر نتوانست با زبان و اگر نتوانست با قلبش آن را تغییر دهد که این پایین ترین درجه ایمان است.امربه معروف ونهی ازمنکر درجامعه وجودارد واگر وجود نمی داشت زشتی ها جای خوبی هارا می گرفت.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۱۵۱


ارسال