دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۸
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی
خداوند بخاطر حضور آزادگان ایران در عراق بلایی به صدام نازل نکرد
 
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت وجود آزادگان ایران در عراق خداوند بلایی را به صدام و رژیم عراق نارل نکرد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، حجت‌الاسلام حسن ابوترابی‌فرد در حاشیه گردهمایی آزادگان سرافراز استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه اظهار داشت : در دوران اسارت آزادگان ما در زندانهای بدون امکانات عراق و در بدترین نوع شکنجه ها هیچ گونه آمار خودکشی ، بیماری های روانی و نا هنجاریهای اخلاقی به صلیب سرخ اعلام نشد و این امر باعث تعجب آنها شده بود .
وی افزود : صلیب سرخ همیشه این سوال را می پرسید که اسرایی که هیچ امیدی به بازگشت آنها نیست چگونه این همه سختی و شکنجه را تحمل می کنند ؟ پاسخ این سوال ایمان و امید بالای آزادگان ما است .
حجت‌الاسلام حسن ابوترابی‌فرد بیان کرد : شهدا برای دفاع از اسلام و ایران اسلامی در جبهه های نبرد حضور یافتند و جان خود را دادند  و همچنین جانبازان و آزادگان ما تا آخرین فشنگ خود برای دفاع از اسلام و ایران جنگیدند و در سایه ایمان و عمل صالح اسارت را به نمادی از ایستادگی و ایثار و امید تبدیل کردند.
وی گفت : هنگامی که اسرا به کشور بازگشتند همه عراقی ها اعلام کردند که شما پیروز شده اید و با افتخار و عزت به کشور ایران باز می گردید.
وی در پایان افزود : به برکت وجود آزادگان ما در عراق خداوند بلایی را به صدام و عراقی ها نارل نکرد و زمانی که آخرین آزاده از عراق خارج شد بلا بر صدام و رژیم او نازل شد و با آن مسائل سخت روبرو شدند .
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۱۸۶


ارسال