سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۳
همایش بزرگ آزادگان سیستان و بلوچستان برگزار شد
 
همایش بزرگ آزادگان سیستان و بلوچستان با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در زاهدان برگزار شد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی آزادگان سیستان و بلوچستان در همایش بزرگ آزادگان که با حضور مسئولان استانی، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، و جمعی از آزادگان در سالن جهاد کشاورزی استان برگزار شد،اظهار داشت: دستاوردهای دنیای اسلام و مقاومت در مقابل ستمگران از برکات دفاع مقدس است .
وی با بیان اینکه اسارت دوران دفاع مقدس نماد همبستگی و عزم یک ملت برای رسیدن به پیروزی بود گفت: سیستان و بلوچستان در عرصه تحکیم وحدت و انسجام بین مذاهب پرچم دار است .
وی اضافه کرد: جانبازان و آزادگان، به عنوان نمادی از پایداری و استقامت برای حفظ کیان اسلامی در جامعه محسوب می‌شوند چراکه امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا، ایثارگری جانبازان و مقاومت و پایداری آزادگان است که در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته است.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان‌ این‌که آزادگان شهیدان زنده‌ای هستند، عنوان کرد: آنان با رشادت، پایمردی، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان ایستاده‌اند و استقلال و آزادگی را برای کشورمان به ارمغان آوردند.
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد با محکومیت جنایات رژیم غاصب اسرائیل به پشتوانه قدرت های استکباری افزود: اراده قدرتهای استکباری بر ایجاد شکاف در کشورهای کمتر توسعه یافته و در حال توسعه است تا از این طریق منابع این کشورها را به غارت ببرند و به قدرت برسند .
در پایان این همایش از آزادگان استان تجلیل و از کتابی با عنوان خاکریز دوازدهم به تالیف علیرضا حیدری نسب از آزادگان دوران دفاع مقدس و آثار چند رسانه ای شهید خمری ده سوخته رونمایی شد .
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بدو ورد به شهر زاهدان با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهداء ادای احترام کرد .
انتهای پیام/7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۱۸۹


ارسال