جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ,22 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس اتحادیه فوتبال کشور و رئیس سابق سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: آنها که معتقدند این توپ ها با دلالی و مافیا وارد لیگ برتر شده حتماً این موضوع را پی گیری کنند.
به گزارش عصر هامون،عزیزمحمدی در این باره گفت: برخی ها معتقدند که آوردن توپ های آل اشپورت در لیگ برتر فوتبال رفاقتی بوده و اگر رد آن را دنبال کنند به دلال ها و مافیا می رسند، من هم توصیه می کنم این کار را بکنند حداقل ثابت شود که واقعیت موضوع چیست.

رئيس اتحاديه فوتبال کشور و رئيس سابق سازمان ليگ برتر فوتبال ادامه داد: آنهایی که به من تهمت زدند جوابشان را نمی دهم اما در حال حاضر توپ را به سازمان لیگ سپرده ایم و بررسی های لازم توسط مدیران این سازمان و باشگاههای فوتبال در حال انجام است و تابحال نیز اکثر مدیران از این توپ ها راضی بوده اند.

وی افزود: به صرف اینکه یکی دو مربی در مورد توپ ها اظهارات منفی داشته باشند نمی توان گفت واقعیت دارد چرا که بیشتر مدیران و تیم ها از این توپ ها راضی هستند.

عزیزمحمدی در مورد چگونگی قرارداد با این شرکت و استفاده از توپ ها گفت: زمانی که من در سازمان لیگ برتر حضور داشتم برای انتخاب توپ مشکلاتی وجود داشت اول اینکه هر باشگاه از توپ های خاص خودش استفاده می کرد و برای تیم حریف مشکل ساز می شد و حتی اگر توپ استاندارد هم برای مسابقه نشان می دادند اما دیگر توپ های غیر استاندارد در طول مسابقه جایگزین می شد و باعث اعتراض تیم های دیگر بود.

وی ادامه داد: همین موضوع باعث شد که ما به صرافت انتخاب یک شرکت برای تهیه توپ باشیم که البته برخی ها را به دلایلی نمی توانستیم بپذیریم و برخی دیگر هم قیمت بسیار بالایی داشتند. به عنوان مثال شرکت آدیداس قیمت بسیار بالایی داشت و هیچگونه تخفیفی هم در این زمینه نمی داد به عنوان مثال، ۱۲۰ توپ گرفتیم دانه ای ۱۲۰ دلار که حتی یک دلار هم تخفیف ندادند.

رئيس اتحاديه فوتبال کشور بيان داشت: پس از این موضوع بحث قرارداد با شرکت آل اشپورت پیش آمد، بررسی های لازم انجام شد و ما برای سال اول ۱۰۰ توپ و سال سوم ۱۵۰۰ توپ که البته رانس توپ ها استاندارد بود و حتی برای باشگاه هايي غير از ما در صورتیکه می خواستند توپ اضافه بخرند تخفیف ۵۰ درصدی گرفتیم.

عزیز محمدی تأکيد کرد: البته در یک مقطع که توپ های جدیدی به ما ارائه دادند و کمی مشکل دار بود که آن هم به آنها پس دادیم و مجددا توپ هایی گرفتیم که استاندارد بود، حال سوال من این است که توپی را که ما رایگان می گیریم چگونه می تواند پشت پرده داشته باشد، نکند آقایان توقع دارند بابت توپ هایی که به ما می دهند پول هم بگیریم ؟

وی افزود: حال اگر کسی معتقد است که من قراردادم اشتباه بود. توپ های موجود استاندارد نیست، پس چرا مجددا با آنها قرارداد بسته اند؟ اکثر آقایان و مدیران در جلسات بررسی توپ های ایده آل دانسته اند و اگر عده ای معتقدند که این توپ ها استاندارد نیست نظر مشخص خودشان است.

عزیز محمدی گفت: مگر این توپ ها فقط برای دو تیم است؟ همه تیم ها با یک توپ بازی می کنند و این موضوع کاری ساده است. می توانند دوباره توپ ها را به فیفا بفرستند و از استاندارد بودن آن مطمئن شوند.

وی اظهار داشت: امسال آقای تاج قرارداد بسته ۱۵۰۰ توپ در اختیار بگیرد و البته در زمان بنده نیز گواهی های لازم و تست های قابل انجام برای استاندارد بودن توپ ها انجام شده است.

رئيس اتحاديه فوتبال کشور خاطر نشان کرد: آل اشپورت لباس مجانی می دهد وقتی در یک مقطع که ذوب آهن به مشکل خورد آنها چک قبول کردند و ذوب آهن لباس و توپ های خود را تحویل گرفت.

وی اظهار داشت: به این که می گویند قرار دارد با آل اشپورت رفاقتی بوده است را قبول ندارم چون تمام تست ها انجام شده و جواب آقایانی که تهمت زده اند را نمی دهم اما امیدوارم آنها پی گیر قضیه باشند تا ثابت شود
پشت این قرارداد آیا مافیا و یا دلالی وجود دارد یا خیر ؟ آن وقت من هم برای آنها جواب دارم.

وی خاطرنشان کرد: در پایان باید بگویم اگر من مافیا هستم حاضرم جوابگو باشم اما توپی که رایگان است برایم جالب است که چه مافیایی باید پشت آن باشد
انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۲۳


ارسال