پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۱
مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد الزهرا(س) خبر داد؛
اقامه نماز صبح مسجد الزهرا(س) به امامت امام جمعه زاهدان
 
مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد الزهرا(س) آزادگان زاهدان گفت: به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) نماز صبح روز شهادت این امام بزرگوار در مسجد الزهرا(س) به امامت امام جمعه زاهدان اقامه می شود.
به گزارش سرئیس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه،علی رضا زینلی اظهار داشت: مسجد الزهرا(س) آزادگان به عنوان فعالترین مسجد در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی اقدام به برگزاری مراسم گرامیداشت شهادت امام جعفر صادق(ع) می کند.
وی افزود: در همین راستا نماز صبح روز شهادت این امام بزرگوار در مسجد الزهرا(س) به امامت آیت الله سلیمانی امام جمعه زاهدان اقامه خواهد شد و سپس این عالم و دانشمند فرزانه در جمع عزاداران سخنرانی و در نهایت اربابی مداح اهل بیت(ع) در وصف شهادت امام جعفر صادق(ع) مرثیه سرایی خواهند داشت.
مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد الزهرا(س) آزادگان زاهدان بیان داشت: نصب بنر در سطح شهر و اطلاع رسانی از شبکه هامون از جمله تبلیغات میدانی برای مشارکت بیشتر مردم پیرامون این مراسم بود.
زینلی به گوشه ای از فعالیت های فرهنگی و مذهبی مسجد الزهرا(س) آزادگان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 40 نوجوان مسجدی دوره های آموزشی رایانه مقدماتی، پیشرفته، شبکه و امنیت شبکه را فرا می گیرند.
وی از برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی از منظر نهج البلاغه خبر داد و افزود: 25 دختر به مدت یک ماه در کارگاه آموزشی سبک زندگی از منظر نهج البلاغه شرکت کردند که خانم مدرسی اعزامی از قم مدرس این کارگاه بود.
انتهای پیام/ 4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۶۰۲


ارسال