دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
2
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۷
اختصاصی/
علت دفاع تمام قد برخی نمایندگان استان از وزرا پیشنهادی چیست؟
 
اخبار تیتر یک اینروزهای خبرگزاری ها و نشریات کشور، گفت و شنودهای مخالفین و موافقین نمایندگان ملت پیرامون وزرای پیشنهادی دولت است، در این میان برخی نمایندگان ملت همچون دکتر شهریاری و یعقوب جدگال با دفاع تمام قد از بعضی وزرای پیشنهادی شتاب زدگی و عدم تحقیق عمیق پیرامون چندو چون شرایط وزرا را نشان می دهند.
به گزارش عصر هامون؛ یعقوب جدگال در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون اظهار کرد: امیدوارم تمامی وزرا پیشنهادی دولت رای اعتماد بگیرند.
درحالی که شش تن از این وزرا از جمله نجفی وزیر پیشنهادی آموزش وپرورش و زنگنه وزیر پیشنهادی نفت، از سوابق و عملکرد مطلوبی برخوردار نیستند.

اظهار امیدواری جدگال و بی تفاوتی او نسبت به تعیین اشخاص کلیدی در اداره کشور، نشان از کشش های جناحی و اطاعت بی چون و چرایش از اربابان جناحی خاص است.
پرسش این است: ایشان نماینده مردم چابهار است یا عامل جریان سیاسی خاصی در مجلس؟
همچنین حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رییس کمیسیون بهداشت مجلس با دفاع تمام قد از وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در رسانه ها، این شائبه را ایجاد کرده است که آیا قاضی زاده حقیقتا معصوم بوده و از هرگونه خطا و اشتباهی در امان است؟ونماینده مردم شهری در پهناورترین استان کشور هیچ مطالبه جدی در بهبود شرایط بهداشتی و درمانی استان از او ندارد؟

اجرای قوانین و اسناد بالادستی، ساماندهی بخش دارو، تجمیع صندوق‌های بیمه، یکسان‌سازی تعرفه‌های درمان ، اجرای برنامه پزشک خانواده و رایگان سازی هزینه های بهداشت و درمان در مناطق محروم از مهمترین مطالبات مردم از وزیر پیشنهادی بهداشت است.
چگونه است که فردی بدون داشتن سابقه وزارت درگذشته می تواند برنامه هایی بدون عیب و نقص ارائه کرده و دل از رییس کمیسیون بهداشت مجلس اینچنین برباید که در وصف او بگوید: بدون‌شک دکتر قاضی‌زاده هاشمی گزینه مناسبی برای حوزه سلامت است و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز نظر مثبتی نسبت به وی دارد.

وی ادامه داد: به طور حتم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی که گزینه پیشنهادی وزارت بهداشت از سوی کابینه یازدهم است را مورد حمایت قرار می‌دهد.

حال پرسش این است که آیا تابحال دکتر شهریاری گفتگویی جدی همراه با مطلبه برنامه با این وزیر پیشنهادی داشته است؟
آیا برنامه های وی را پیرامون پهناورترین استان کشور که مرزهایی با کشورهای دیگر داشته و برچسب محرومیت از دیرباز بر پیشانی اش خورده است دریافت داشته است؟
اگر پاسخ مثبت است، لطفا کلیات این برنامه ها را رسانه ای کرده تا مردم از آرایی که به صندوق انداخته اند پشیمان نگردند.

انتهای پیام/5696
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۸۹۴


ارسال
United States
۱۳۹۲/۰۵/۲۴ ۱۱:۰۰
دکتر شهریاری چرا از پزشک خانواده چیزی نگفت؟!!!!!!!!
 
رها
۱۳۹۲/۰۵/۲۷ ۱۵:۲۵
اشتباه نکنید حالا باد از سمت دیگری در حال وزیدن است.