شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
2
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۴
نماینده مردم سیستان در گفت و گو با عصر هامون:
استانداری باید پاسخگوی تاخیر در تدوین طرح منطقه آزاد سیستان باشد
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر استانداری اجازه بدهد در عرض یک هفته طرح منطقه ازاد سیستان را آماده می کنیم.
سید باقر حسینی در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی عصر هامون با اشاره به تاخیر در تدوین طرح منطقه آزاد سیستان توسط استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بلافاصله پس از سخنرانی ریاست جمهور در میان مردم خون گرم سیستان و درخواست مردم از شخص رئیس جمهور برای تصویب طرح منطقه آزادسیستان بنده با دکتر روحانی در این خصوص صحبت هایی داشتم.
وی ادامه داد: دکتر روحانی به اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان و ترکان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در خصوص پیگیری و تدوین طرح منطقه آزاد ماموریت ویژه داد تا در کوتاه ترین زمان پیگیری و نتیجه اعلام شود.
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با گلایه از مسولین استانداری در خصوص تاخیر در ارائه طرح منطقه آزاد سیستان بیان داشت: متاسفانه با گذشت بیش از سه ماه هنوز از این طرح خبری در دست نیست ، اگر استانداری سیستان و بلوچستان اجازه بدهند در عرض یک هفته این طرح را آماده می کنیم، مسئولین استانداری باید جوابگوی این تاخیر باشند بنده دلیلی هم برای این تاخیر نمی بینم.
حسینی در پایان تصریح کرد: نمی دانم چه کسانی در استانداری مسئولیت تدوین طرح منطقه ازاد سیستان را بر عهده دارند اما امیدواریم سریعا این طرح تدوین و لایحه آن در اختیار مجلس قرار گیرد و با تصویب این طرح در مجلس عمران و آبادنی برای مردم این خطه همیشه در صحنه حاصل و مانع از مهاجرت مردم سیستان شود.

انتهای پیام/7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۰۹۷


ارسال
شهروند
۱۳۹۳/۰۶/۱۱ ۱۳:۴۶
مثل تهیه طرح انتقال اب از دریای عمان که یک هفته ای اب به سیستان رسید
 
lمنصف
۱۳۹۳/۰۶/۱۲ ۲۰:۵۱
با سهل انگاري در عدم ارائه طرح منطقي ومتقن منطقه آزاد سيستان عداوت دوست نماها باثبات رسيد.
خيانت به سيستان خاندان برانداز ورسواكننده است!