جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۵
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل،
شهرستان زابل روز جمعه میزبان بیرق و خادمان حرم امام رضا(ع) است
 
حجه الاسلام محسن عارفی ، رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نماز جمعه زابل خواهد رسید.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،حجه الاسلام محسن عارفی رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: مدیریت آستان مقدس رضوی با همکاری ستاد برگزاری جشنهای دهه کرامت در نظر دارند همچون سنوات قبل و در سراسر کشور در طول ایام فرخنده و با سعادت دهه کرامت بیرق متبرک بارگاه منور ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را در تمامی شهرهای استان سیستان و بلوچستان به اهتزاز در خواهند آورد.
وی افزود: طبق پیش بینی های به عمل آمده حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نماز جمعه زابل خواهد رسید.
عارفی بیان داشت: در روز جمعه بعد از نماز مغرب و عشا مراسم با شکوهی در میدان امام رضا علیه السلام برگزار خواهد شد و به قید قرعه به 28نفر جوایزی اهدا خواهد شد که از این تعداد 12نفر از همنامان آن حضرت و بقیه از شرکت کنندگان می باشند.
وی در پایان گفت: بیرق متبرک حرم مطهر رضوی تا بعدظهر روز شنبه در سایر شهرهای سیستان مورد استقبال مردم ولایتمدار این خطه دلاور قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۱۲۷


ارسال