رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل،

شهرستان زابل روز جمعه میزبان بیرق و خادمان حرم امام رضا(ع) است

12 شهريور 1393 ساعت 10:45

حجه الاسلام محسن عارفی ، رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نماز جمعه زابل خواهد رسید.


به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،حجه الاسلام محسن عارفی رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: مدیریت آستان مقدس رضوی با همکاری ستاد برگزاری جشنهای دهه کرامت در نظر دارند همچون سنوات قبل و در سراسر کشور در طول ایام فرخنده و با سعادت دهه کرامت بیرق متبرک بارگاه منور ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را در تمامی شهرهای استان سیستان و بلوچستان به اهتزاز در خواهند آورد.
وی افزود: طبق پیش بینی های به عمل آمده حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نماز جمعه زابل خواهد رسید.
عارفی بیان داشت: در روز جمعه بعد از نماز مغرب و عشا مراسم با شکوهی در میدان امام رضا علیه السلام برگزار خواهد شد و به قید قرعه به 28نفر جوایزی اهدا خواهد شد که از این تعداد 12نفر از همنامان آن حضرت و بقیه از شرکت کنندگان می باشند.
وی در پایان گفت: بیرق متبرک حرم مطهر رضوی تا بعدظهر روز شنبه در سایر شهرهای سیستان مورد استقبال مردم ولایتمدار این خطه دلاور قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/4382


کد مطلب: 59127

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/59127/شهرستان-زابل-روز-جمعه-میزبان-بیرق-خادمان-حرم-امام-رضا-ع

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/