يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان خبر داد،
راه اندازی شورای توسعه اقتصاد و سرمایه گذاری در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان
 
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور اجرایی و عملیاتی کردن بهتر و مطلوب‌تر برنامه‌های اقتصادی و پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان شورای توسعه اقتصاد و سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از مطالبه گر،امین‌رضا کمالیان ظهر دیروز در جلسه روسای واحدها و مراکز آموزش عالی استان در دانشگاه آزاد زاهدان، ضمن گرامیداشت هفته کرامت گفت: به منظور اجرایی و عملیاتی کردن بهتر و مطلوب‌تر برنامه‌های اقتصادی و پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان شورای توسعه اقتصاد و سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شده است.
وی افزود: تلاش ما این است تا با همکاری و همیاری هر چه بیشتر همکاران در راستای اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه سیستان و بلوچستان موفق باشیم.
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت راه‌اندازی مراکز رشد و تشکیل شرکت‎های دانش بنیان و طرح‌های اقتصادی عنوان کرد: طرح‌های ارائه شده توسط اساتید و دانشجویان باید پشتوانه علمی قوی داشته باشد تا بتوان روی آن سرمایه‌گذاری کرد.
کمالیان ادامه داد: در این حوزه باید از افرادی استفاده شود که تخصص اقتصادی و مالی بالایی دارند که در این راستا باید از همکاری دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری و مدیریت استفاده شود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۱۶۰


ارسال