دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمدرضا قلندرزهي رئيس اسبق اداره بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان خاش بعنوان كارمند برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران كشور از استان سيستان و بلوچستان تجليل شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما،منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد و رییس ستاد انتخاب کارکنان نمونه بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در مراسم تجلیل از کارکنان برتر بنیاد، ضمن تشکر از تلاش نیروهای قدیمی گفت: موفقیت های امروز مرهون تلاش نیروهای سابق بنیاد است و ما آرزو داریم که در رقم خوردن موفقیت های آتی بنیاد سهیم باشیم.
وی در رابطه با کارکنان بنیاد اظهار داشت: همکاران بنیاد، همه از بهترین ها هستند اما به ناچار مجبوریم به نمایندگی از تمامی کارکنان، تنها از تعدادی از آن ها در برنامه امروز تقدیر کنیم.
میرمرادی توضیح داد: شاخص های ارزیابی کارکنان برتر، عملکرد فردی و سازمانی آنان بوده و تجلیل از آنان در راستای صلابت سازمانی و توجه به ارزش نیروهای انسانی اتفاق می افتد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد گفت: امروزه نیروهای انسانی به عنوان یک ارزش مورد توجه هستند و حتی تکنولوژی های روز جهان نمی تواند جایگزین نیروهای انسانی شود. از این حیث شاید دلیل موفق نبودن تکنولوژی در برخی عرصه ها، عدم وجود ارتباط لازم بین نیروی انسانی و تکنولوژی بوده است.
گفتنی است؛ در ادامه این مراسم از محمدرضا قلندرزهی رئیس اسبق اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خاش بعنوان کارمند برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از استان سیستان و بلوچستان تجلیل شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۲۸۵


ارسال