پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۷
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خاش:
برگزاری دو اردوی جهادی از ابتدای سال در شهرستان خاش/ دستگاه های اجرایی همکاری نمی کنند
 
پور زنجانی گفت: ز ابتدای سال تا کنون دو اردو ( اردوی شهید توکلی و شهید محمد زاده) در روستاهای شهرستان خاش با اعتباری بالغ بر 15 میلیون تومان برگزار شده است.
پژمان پور زنجانی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون در خصوص برگزاری اردوهای جهادی در شهرستان خاش اظهار داشت: از جمله اهداف این اردوها، محرومیت زدایی فرهنگی و عمرانی منطقه، بررسی راه‌های رسیدن به اشتغال پایدار در منطقه، کمک‌های بهداشتی درمانی به مردم منطقه، ایجاد روحیه جهادی در آن‌ها و آشنا کردن دانشجویان و آینده سازان کشور با محرومیت های موجود و کمک به رشد معنوی آنها بود.
وی ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون دو اردو ( اردوی شهید توکلی و شهید محمد زاده) در روستاهای شهرستان خاش با اعتباری بالغ بر 15 میلیون تومان برگزار شده است.
پور زنجانی افزود: در اردوی شهید توکلی پس از بررسی های دقیق در یکی از مساجد شهرستان خاش بامشارکت 40نفر ازدانشجویان بسیجی این شهرستان جهت تعمیر سرویس بهداشتی بسیار فرسوده، مرمت و رنگ نمودن درب و پنجره ها و موزاییک کردن حیات پشت مسجد آغاز به کار کردیم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خاش بیان کرد: در اردوی شهید محمد زاده باهدف اشتغال زایی و رفع محرومیت از مردم بومی و اجرای طرح اقتصاد مقاومتی با حضور چشم گیر دانشجویان یک کارگاه تولیدی در این شهرستان راه اندازی می کنیم.
وی تصریح کرد: تنها سازمانی که تا کنون در این امر اردوهای جهادی را حمایت مالی کرده بسیج دانشجویی استان بوده است سایر دستگاه های اجرایی با اردوهای جهادی استان همکاری نمی کنند و تنها با اردوهای جهادی سایر استان های کشور همکاری دارند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۳۷۳


ارسال