چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: کسانی که ادعایی در حوزه سینمای دفاع مقدس نداشتند و خود را پشت شهدا و بسیجی‌ها پنهان نکردند، دین خود را به جنگ و سینمای جنگ ادا کردند.
به گزارش سرويس فرهنگ و هنر عصر هامون، حامد بهداد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص حال این روزهای سینمای دفاع مقدس بیان کرد: حال سینمای دفاع مقدس را کسانی که ادعایی در این حوزه ندارند خوب و دین خود را به سینمای جنگ ادا می‌کنند. فیلم "روز سوم"به دلیل اینکه هیچ ادعایی ندارد، دین خود را به سینمای دفاع مقدس ادا کرده است.

وی ادامه داد: آدم‌های مدعی که می‌خواهند سنگ سینمای دفاع مقدس را به سینه بزنند، جلوی این پرداخت دین را می‌گیرند و آنهایی که مدعی و جاه طلب هستند و خودشان را پشت سینمای دفاع مقدس پنهان می‌کنند و سنگ شهدا و بسیجی‌ها را به سینه می زنند؛ هیچ دینی را به جنگ و سینمای جنگ ادا نمی‌کنند اما چون کارگردان فیلم "روز سوم" جاه طلب و قدرت پرست نیست توانسته دین خود را به سینمای دفاع مقدس ادا کند و حتی شما می‌توانید این موضوع را در مصاحبه‌های وی بخوانید که برخلاف دیگر فیلمسازان هیچ منیتی ندارد.

بهداد در خصوص استقبال مردم از "آرایش غلیظ" در این مدت کوتاه اکران گفت: "آرایش غلیظ" بازتاب مثبتی داشته است.

وی افزود: فیلم "آرایش غلیظ" جزء کارهای خوب من و نعمت الله در کارنامه کاری‌مان است و خوشبختانه فروش نسبتا خوبی هم داشته و مطمئن هستم که روز به روز این فروش بیشتر خواهد شد و تصاعدی بالا می‌رود.

این بازیگر عنوان کرد: بازتاب این فیلم را در مکالمه‌های مردم هم خوانده‌ام و هم شنیده‌ام و جزء فیلم‌هایی است که ما در آن سربلند هستیم و اگر اوضاع خوبی داشته باشد، فیلم را ادامه خواهیم داد.

بهداد در خصوص کارهای جدید خود در سینما گفت: در حال حاضر مشغول خواندن چند فیلمنامه هستم، اما فقط فیلمی که برای شهرام شاه حسینی بازی کردم و فیلمنامه آن را پرویز شهبازی نوشته، به احتمال زیاد به جشنواره می‌رسد و کار بسیار خوبی است که محمد شایسته تولید آن را بر عهده دارد.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۶۵۳


ارسال