يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۳
مولوی سلامی در گفت و گو با عصر هامون:
كمك به مردم بي دفاع و مظلوم غزه يك وظيفه انساني است/ مردم شیعه و سنی استان در اقدامات خداپسندانه پیشقدم هستند
 
نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبر گفت: کمک به مردم رنج کشیده غزه در این شرایط سخت بر همه مردم خصوصا مسلمان واجب است.
مولوی نظیر احمد سلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با بیان اینکه کمک به مردم غزه برنامه ای انسانی و خداپسندانه است، اظهار داشت: انسانیت ایجاب می کند مردم برای همنوعان خود در هر کجای دنیا که باشند، به دور از مذهب و مسلک، در موارد لزوم دست یاری برسانند و گره از مشکلات آنها باز کنند.
وی در ادامه بیان داشت: مردم غزه و فلسطین که به ناحق توسط رژیمی جعلی اسرائیل تحت شدیدترین جنایات قرار دارند، مسلمان هستند و همه مسلمانان در گوشه و کنار دنیا در قبال آنها مسئول هستند.
نماینده خبرگان رهبری افزود: مردم غزه در شرایط سختی به سر می برند و با مشکلات زیادی مواجه هستند، کمک به این مردم ستمدیده در این شرایط سخت بر همه مردم خصوصا مسلمان واجب است.
روحانی برجسته اهل سنت و نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: انتظار داریم همه مردم مسلمان ایران بخصوص مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان همگام و در کنار یکدیگر برای کمک به این مردم رنج کشیده پیش قدم باشند.
مولوی سلامی با بیان اینکه به عنوان یک شهروند ایرانی در این اقدام خداپسندانه شرکت می کنم، تصریح کرد: همگان باید دست در دست یکدیگر دهیم و برای بازسازی غزه عزیز که 40 روز تحت شدیدترین حملات رژیم اسرائیل بسیاری از مراکز مهم و استراتژیک آن تخریب شد مشارکت کنیم.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۸۹۹


ارسال