پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
2
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۲
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی؛
عدم رای اعتماد مجلس به سه وزیر نشان از استقلال نمایندگان در انتخاب کابینه است
 
نماینده مردم چابهار ، نیکشهر،کنارک وقصرقند درمجلس شورای اسلامی در واکنش به عدم رای اعتماد سه وزیر پیشنهادی دولت گفت: کلیت اعضای کابینه پیشنهادی افرادی بسیار خوب وتوانمند بودند و همکاران ما در مجلس با تلاش شبانه روزی و با دقت وبا رعایت منافع جامعه و مصلحت به اکثر اعضای کابینه دولت تدبیر امید رای اعتماد دادند و بالطبع بر اساس اختیار واستقلالی که نمایندگان دارند به وزرای پیشنهادی رای و یا عدم کفایت می دهند.
به گزارش عصر هامون، یعقوب جدگال در خصوص عدم رای سه وزیر پیشنهادی دکتر روحانی اظهار داشت: عدم رای اعتماد سه وزیر آموزش و پرورش،ورزش وجوانان و وزارت علوم موضوعی متداول و معمولی بود که در دولتهای قبلی نیز اتفاق افتاده است .

وی در خصوص مطالبات مرم چابهار از دولت یازدهم گفت: با توجه به موقعیت ژئوپولیتیکی چابهار در استان و کشور این بندر مهم و حیاتی نیاز به توجه ویژه مسئولین و دولت دارد .

جدگال تصریح کرد: در هر کشوری بیشترین سرمایه گذاری و توجه دولتها به بنادر است چرا که بندر و راه آبی یکی از بهترین راه های ارتباطی و تبادل کالا بین کشورها می باشد.ما حصل این توجه اشتغال مردم و توسعه چابهار و در نتیجه کشور را در پی خواهد داشت.

وی همچنین بیان کرد: احداث راه اهن ، تکمیل راه ترانزیتی، پتروشیمی و فرودگاه از زیرساختهای بزرگ دیگری است که در دولتهای پیشین اقدامات و مطالعات اولیه انجام شده و امید داریم در این دولت به سرانجام برسد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۰۲۴
مرجع : چهاربهاران


ارسال
کمال الدین
۱۳۹۲/۰۵/۲۷ ۱۵:۱۷
یک سری از نمایندگان خودشان باعث عدم پیشرفت شهرشان میشوند. عده ای به دلیل بیسوادی، عده ای به دلیل بی عرضگی، عده ای به دلیل زد و بند با دولت ، عده ای به دلیل ضریب هوشی پایین ، و دلایل دیگر. اما اینها دلیل نمیشود مردم چشم و گوش بسته با تفکر قبیله ای و طایفه ای خودشان و شهرشان را نابود کنند. خدا را شکر که صدا و سیما مراسم رای اعتماد را در مجلس بطور زنده پخش کرد تا بعضی از مردم بدانند به چه افرادی رای داده اند.
 
مهدی
۱۳۹۲/۰۵/۲۹ ۱۰:۱۵
آره والا
همین که موقع انتخابات 200 نماینده از یک کاندید
260 تا از یک کاندید دیگه
220تا از کاندید سوم حمایت می کردند خیلی نشون دهنده ی استقلالشون بود. با نمایندگی وداع کنید که دور بعد دیگه تو مجلس نیستی آقای به اصطلاح نماینده !!!