سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۳
رئیس هیات والیبال سیستان و بلوچستان:
نبرد سخت شهرداری زاهدان مقابل پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال
 
رئیس هیات والیبال سیستان و بلوچستان گفت: تیم والیبال شهرداری زاهدان در نخستین دیدار لیگ برتر والیبال از ساعت 17 در خانه پذیرای تیم پرافتخار پیکان تهران خواهد بود.
اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با سرویس ورزشی عصر هامون اظهار داشت: بیست و هشتیمن دوره لیگ برتر والیبال جام زنده یاد حسین معدنی در حالی فردا با 6 دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می شود که نماینده استان سیستان و بلوچستان در خانه میزبان پرافتخارترین تیم حاضر در لیگ برتر والیبال است.
وی افزود: تیم شهرداری زاهدان فردا 18 آبان از ساعت 17 در سالن استانداری زاهدان میزبان تیم قدرتمند پیکان خواهد بود.
گفتنی است، تیم والیبال پیکان علاوه بر 11 مقام قهرمانی تاکنون سه عنوان نایب قهرمانی و سه مدال برنز نیز در پرونده کاری خود ثبت کرده است تا با 17 مدال پرافتخارترین و با سابقه ترین تیم حاضر در لیگ برتر والیبال ایران باشد کارنامه این تیم نشان می دهد شهرداری زاهدان نبردی سخت با شاگردان پیمان اکبری خواهد داشت.
شهرداری زاهدان پس از کش و قوس های فراوان دومین حضورش را در لیگ برتر تجربه می کند، شاگردان جبار قوچان نژاد مصمم هستند گام اول را محکم بردارند و با شکست پیکان اولین شگفتی لیگ را در زاهدان خلق کنند.
تیم پیکان تهران و شهرداری زاهدان تاکنون 4 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که نتیجه آن 3 پیروزی برای پیکان و یک بار شهرداری زاهدان موفق به پیروزی در برابر این حریف قدرتمند شده است.
بنابر این گزارش، پیکان با جذب بازیکنانی چون سید محمد موسوی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، با امید فراوان در لیگ برتر گام می گذارد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۰۸۰


ارسال