جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۳
کسانی مثل ما با 40 سال تجربه باید در خانه خاک بخورند
 
بازيگر پيكشوت تئاتر گفت: کسانی مثل ما با 40 سال تجربه باید در خانه خاک بخورند و شرایط کار نداشته باشند.
به گزارش عصر هامون،رضا بابک بازیگر عرصه ی تئاتر، سینما و تلویزیون در خصوص جشنواره تئاتر شهر گفت: برگزاری جشنواره های چون تئاتر شهر بودنش بهتر از نبود آن است و کسانی که این جشنواره ها را برگزار می کنند به تئاتر کمک خواهند کرد.

وی ادامه داد: این جشنواره به نوعی تجربه های جوانان را افزایش داده و به آنها آموزش می دهد چرا که جوانان باید یاد بگیرند تا درست کار کنند.

بابک با اشاره به نمایش هایی که در طول این جشنواره داوری آن ها را بر عهده داشته، گفت: کارهایی که خودم دیدم به صورت گذرا بود ولی کیفیت پائینی داشت اما به هر حال جوانان تلاش کرده و زحمت کشیدند.

این بازیگر عرصه تئاتر در خصوص تئاتر کودک گفت: متاسفانه در تئاتر کودک اتفاقات بسیار نامناسبی رخ داده و الگوهای بدی را به جا گذاشته است همچنین این مسئله تنها در تئاتر نیست بلکه در تلویزیون هم این مشکلات وجود دارد.

بابک افزود: متاسفانه ما فکر می کنیم با تنها با دست زدن می توان کودکان را شاد کرد در صورتی که روش های بسیاری برای شاد کردن بچه ها وجود دارد.

وی در خصوص کم کاری خود در عرصه ی تلویزیون و تئاتر گفت: کسانی مثل ما بعد از ۴۰ سال تجربه باید در خانه خاک بخورند و شرایط کار را نداشته باشند.
انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۱۹


ارسال