چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۴
25 آبانماه جاری؛
رسانه های سیستان و بلوچستان در همایش "بسیج و رسانه" گرد هم می آیند
 
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: رسانه های استان در 25 آبانماه جاری در همایش بسیج و رسانه استان سیستان و بلوچستان گرد هم می آیند.
محمد دشتی زاده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون با بیان اینکه خبرنگاران قشر زحمت کش جامعه هستند که با انعکاس سریع و به موقع اخبار خطر را به جان می خرند و بدور از خستگی به صورت شبانه روزی پای کار هستند، اظهار داشت: ترویج تفکر بسیجی و گفتمان ولایی نیازمند ابزار و وسایل است؛ از رساترین ابزارهای انتقال پیام به مخاطب، رسانه‌ها هستند که در ترویج معارف و پرورش تفکر و اندیشه و انتقال پیام‌های ارزشی و فرهنگی به جامعه هدف نقش به‌سزایی ایفا می‌کنند.
وی در ادامه یکی از اهداف مهم و قابل پیگیری در برگزاری این همایش را تقویت و توسعه رسانه های ارزشی و همچنین تعامل با رسانه های استان در جهت اطلاع رسانی فعالیت ها در این حوزه خواند و گفت: امید است با تخصصی شدن این همایش و تبادل نظر با رسانه ها بتوان به بخشی از مطالبات و دغدغه های رهبری پاسخ گفت.
وی ادامه داد: به پاس زحمات بی شائبه خبرنگاران و به منظور قدردانی از تلاش های این قشر زحمت کش همایش بسیج و رسانه در آبانماه سال جاری با شعار بسیج، رسانه و گفتمان ولایت با هدف بالا بردن و حرفه ای تر نمودن خبر و اطلاع رسانی در استان برگزار می شود.
دشتی زاده افزود: در این همایش 200 نفر از اصحاب رسانه سراسر استان در بخش های مطبوعات، نشریات مکتوب، پایگاه های خبری و سایت های فعال در فضای مجازی حضور دارند.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان استان در پایان تصریح کرد: این همایش یک روزه 25 آبانماه جاری از ساعت هفت صبح با حضور اهالی رسانه برگزار و در پایان از 40 نفر از رسانه های فعال در این حوزه که فعالیت مناسبی با بسیج داشته اند تجلیل خواهد شد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۳۰۳


ارسال