شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ,29 February 2020
4
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۴
مدیرکل آموزش و پرورش ‌سیستان و بلوچستان در دیدار با خانواده شهید سرگزی:
‌شهادت در راه علم والاترین مقام آدمی است‌/‌شهید سرگزی برای ابد جاودانه شد
 
مدیرکل آموزش و پرورش ‌سیستان و بلوچستان گفت‌: شهادت بالاترین افتخاری است که نصیب آدمی می‌شود و چه نعمتی از این بالاتر که این شهادت در راه علم و دانش باشد.
به گزارش سرویس ایثار و شهادت عصر هامون به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش‌ سیستان و بلوچستان‌، علیرضا نخعی ‌در دیدار با خانواده شهید رضا سرگزی اظهار کرد‌: شهادت معلم عزیزمان یکی از دردناک‌ترین اتفاق‌هایی بود که در نخستین روزهای سال تحصیلی جدید تمامی جامعه  فرهنگیان استان را در اندوهی دوچندان قرار داد.
وی گفت‌: این ضایعه باعث نگرانی معلمان در اقصی نقاط استان شد که خوشبختانه با همکاری‌های عالمانه همکاران فرهنگی‌مان و درایت ارزشمند خانواده ‌شهید در پرهیز از دامن زدن به برخی مسائل حاشیه‌ای این مهم به درستی مدیریت شد‌.
نخعی خاطر‌نشان کرد‌: شهادت معلم فداکار‌مان مسئولیت ما را برای ادامه راه آنها خطیر‌تر می‌کند، مسئولیتی که رسالت سنگینی را برای ما به همراه خواهد داشت‌.
دبیر شورای آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد‌: کوردلان معاند نمی‌دانند که پدران و مادران فرزندان خود را با چه رنجی بزرگ می‌کنند و آن هنگام که باید در سایه حمایت فرزندان خود آرام بگیرند باید غم آنان را تحمل کنند‌.
مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان بیان کرد‌: لزوم هوشیاری در برخورد‌های احساسی با مسائل یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که آرامش جامعه را به دنبال دارد‌.
اقدامات آموزش و پرورش در برگزاری مراسم ختم شهید قابل تقدیر است
علی اصغر سرگزی پدر شهید رضا سرگزی در این دیدار اظهار کرد‌: آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان در برگزاری مراسم ختم فرزندمان از هیچ تلاشی فرو گذار ننموده و از همین روی برخود لازم می‌دانیم تا از این مجموعه تشکر کنیم‌.
وی افزود‌: فرزند ما در مسیر علم و دانش از جان خود گذشت و ما از همه ‌همکاران فرهنگی شهید تقاضا داریم تا راه شهید را ادامه دهند، جوان ما بی‌گناه خونش بر زمین ریخته شد تا عزت نظام حفظ شود.‌
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۳۳۷


ارسال
پایگاه خبری اقطاع
۱۳۹۳/۰۸/۲۲ ۲۳:۱۳
با سلام
شما با افتخار لینک شدید. در صورت امکان لینک سایت ما را در قسمت پیونها قرار دهید.
با تشکر www.aqta.ir
 
سیستانی
۱۳۹۳/۰۸/۲۳ ۱۴:۰۳
باسلام برادر عزیز جناب آقای نخعی خداوندحافظتان باشدونیز آرزوی بنده توفیق برای شما و همکاران بی دفاع تان ..نماینده های استان درس بگیرند ،حاج آقای نخعی خواهشمندیم برای نماینده مجلس شدن اقدام بفرمایید.باتشکر
 
فرهنگیان
۱۳۹۳/۰۸/۲۴ ۰۹:۵۷
باسلام ،آقای نخعی در بین کلیه مدیران استانی بی نظیرند.چون صداقت و توکل به خدا دارد.باآرزوی موفقیت برای ایشان و همکارانشان....
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۸/۲۴ ۰۸:۱۱
ای کاش معتمدان محلی هم برای شناسایی قاتلان شهید سرگزی که کنار دستشان نشستند و بی خیالی طی می کنن هم کاری جاودانه کنن. اما دریغ .... !!!