سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
1
Share/Save/Bookmark
۰
مسوول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رمز پیروزی مردم ایران در میدان دفع مقدس و میدان جنگ نرم دشمن اتکاء به خداوند و پیروی از قرآن، وحدت و همبستگی شیعه و سنی و اجرای فرامین رهبر انقلاب بوده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، این همایش صبح امروز 25 آبان در سالن اجتماعات مرکز آموزش شهید عالی زاهدان آغاز به‌کار کرد.
در این همایش علاوه بر مسئولان سپاه، فعالان عرصه رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب، فضای مجازی و خبرگزاری‌ها حضور داشتند.
هم‌اندیشی در ارتباط با رسیدن به اهداف در زمینه تبیین و تحقق بحث جامعه اسلامی با ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی و اطلاع‌رسانی و انعکاس اخبار و فعالیت‌های بسیج و سپاه از اهداف برگزاری این همایش است.
در این همایش مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران طی سخنانی اظهار داشت: رسالت خبرنگاران این است که با نظام سیاسی و حکومتی مبتنی بر ولایت فقیه همراه باشند و با کار رسانه ای درست پایه های پیام آزادی خواهی امام خمینی(ره) را تثبیت کنند.
سردار رمضان شریف ادامه داد: انقلاب اسلامی و گفتمان امام(ره) به سرعت خبرسازترین گفتمان در دنیا شد و روزی نیست که درباره جمهوری اسلامی خبر و یا برنامه ای از رسانه های دنیا منتشرنشود.
وی افزود: اگر مدار رسانه ای را یک مثلث سه گانه در نظر بگیرم، این مدار ارتباطی شامل محتوای پیام که سنگ بناست، مخاطب که جغرافیای تأثیر ما محسوب می شود و یک ضلع مدار ارتباطی رسانه ای است که بین ما و مخاطب پل ارتباطی را فراهم می کند.
وی با تاکید بر اینکه در حوزه مخاطب و جغرافیای آن به برکت محتوای پیام گفتمان انقلاب اسلامی گوش‌ها و دل‌های زیادی برای دریافت پیام انقلاب در جهان وجود دارد خاطر نشان کرد: رسانه ها رسالت ذاتی خود را در همه جای دنیا متناسب با تکلیف رسانه ای انجام می دهند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن هرگز قادر به اقدام نظامی علیه ایران اسلامی نیست، تلاش دشمن برای برجسته سازی خلاها و مشکلات، گرفتن روح نشاط و امید و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق جنگ نرم و رسانه‌ای است.
وی تاکید کرد: لازم است اصحاب رسانه با افزایش آگاهی و بصیرت رسانه‌ای خود مانند همیشه دشمن را در رسیدن به اهدافی که در سیستان و بلوچستان جستجو می‌کند ناکام بگذارند.
شریف با بیان اینکه گوش‌های شنوای بسیاری برای شنیدن حرف رسانه‌های سیستان و بلوچستان آماده هستند، گفت: چه خوب است تا ظرفیت‌ها و اقدامات سازنده را تشریح کنیم.
در پایان این همایش از پایگاه های خبری عصرهامون، بلوچ پرس، گندم پرس، اصحاب شهدا، اوشیدا، طایفه عزیزی، شستون، زنان بلوچ، تفتان ما و سایت سپاه سلمان و خبرنگاران فعال استان سیستان و بلوچستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۴۱۷


ارسال
Romania
۱۳۹۳/۰۸/۲۶ ۲۰:۰۳
به كوري چشم دشمنان ونابودي دشمنان اسلام ودين مبين اسلام پايداردرسراسر گيتي گسترده مي شود ماپيرو محمدص وال محمد ص هستيم