جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۱
خطرناک‌ترین مقصد گردشگری جهان
 
در کتابی که یک نویسنده انگلیسی به نگارش درآورده، کشور تایلند به عنوان خطرناک‌ترین مقصد گردشگری جهان معرفی شده است.
به گزارش سرويس خواندنی های عصر هامون، در کتابی که یک نویسنده انگلیسی به نگارش درآورده، کشور تایلند به عنوان خطرناک‌ترین مقصد گردشگری جهان معرفی شده است.

به گزارش ایسنا در حالی که نظام حاکم بر تایلند انتشار کتاب «اندرو مک‌گرگور مارشال» را ممنوع اعلام کرده، اثر دیگری به نام «تایلند: مقصد مرگبار» به نگارش درآمده که این کشور را به عنوان خطرناک‌ترین مکان گردشگری جهان در وضعیت کنونی نامیده است.

«جان استاپلتون» که به‌زودی قرار است کتابش را به چاپ برساند، کودتای نظامی و پرونده حل‌نشده‌ قتل دو گردشگر انگلیسی در ماه سپتامبر را از عوامل اصلی پیش‌بینی خود برای کاهش میلیونی تعداد مسافران تایلندی داشته است.

در متن این کتاب آمده است: سال 2014 تایلند هم مثل سال‌های پیش از آن، پر بود از تصادفات قطار‌، اتوبوس‌، قایق‌، موتور، قتل‌، چاقوکشی‌، مرگ‌های مرموز‌، خودکشی‌های متعدد‌، سرقت و رویدادهای مرتبط با الکل و مواد مخدر‌. این آمار امنیت مسافران را کاهش می‌دهد و تصویر آینده‌ی گردشگری این کشور را تاریک می‌کند.

به گزارش دیلی تلگراف‌، در ادامه‌ این مطلب نوشته شده: پادشاه تایلند رو به مرگ است و مشکلات جدی جانشینی او‌، ضعف مدیریت دموکراتیک‌، اقتصاد رو به رکود‌، فساد نهادهای مختلف و ... در این کشور آن را به طور خطرناکی به سمت جنگ داخلی سوق می‌دهد.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۴۲۴


ارسال